Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan fiú/férfi, aki...

Van itt olyan fiú/férfi, aki a házasságig szeretne várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Csupa kíváncsiságból kérdezem, mert a férfiaknál általában nehezebb kibírni ezt a vágyat :D, de saját véleményem szerint ez nincs nemhez kötve.


Személy szerint én lány vagyok, hasonló felfogással, mint amire a kérdésem vonatkozik, és kíváncsi vagyok, hogy a mai világban vannak-e ilyen fiúk?

A barátnőtök (ha van) akkor ő is szintén így gondolkodik, vagy a lányok általában hogy fogadják ezt?


Kort is írjatok, kérlek :)

Köszönöm!



2012. okt. 20. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
50%

Miert vinnenek el darabkat beloled azok,akikkel szexelsz.


Nem kell mindig szerelem a szexhez.

Kolcsonosen kielegiti ket vagy tobb ember egymas vagyait es a maguket is.

Ezzel senkinek nem artanak.

Nem lesznek tole ertektelenebb emberek mint azok,akik szuzen hazasodnak.


Mindenki ugy eli az eletet,ahogy akarja es tudja.


Ha te megrogzott prudsegbol elfolytod a vagyaidat vagy csak egyszeruen nem igenyleg a sok szexpartnert vagy frigid vagy,az a te dolgod.


De senki ne iteljen meg masokat,azert,ahogyan el.



Ne itelj,hogy ne iteltessenek!



Es aki a bun szavakkal dobalozik,mindig gyanus...

2012. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
És még én vagyok az agymosott.... najó, kár volt ezt a kérdést feltenni, le lettem oltva, hogy "nem tudok normálist választ adni", hogy csak takarózok a hitemmel, meg tudom is én... pedig ha belül éreznétek... hát, kívánom, hogy egyszer Ti is megérezzétek ezt, amit a hit ad!
2012. okt. 23. 10:35
 23/75 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen rosszat ne kívánj nekünk.
2012. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Veled nem az a baj, hogy ateista vagy, hanem kötekedős! :)

Miért haragszol Istenre, miért nem fogadod el, hogy szeret Téged? Mit nem kaptál meg az életedben, amit a pici lelked kívánt? Ezért ne Istent okold...

2012. okt. 23. 10:57
 25/75 anonim ***** válasza:
56%

Nem azért írtam, mert Istenre haragszom, se azért, mert kötekedős lennék.


Keresztény voltam egy ideig, aztán beláttam, hogy Isten nem létezik. Több tényező (részben az utánaolvasás, részben az élet) nagyon megerősített ebben az álláspontban.


Csak igen extrém esetben tudom magamról elképzelni, hogy ismét elkezdjek hinni. (Egy ilyen extrém eset jut most így hirtelen eszembe, egy igencsak előrehaladott Alzheimer-kór.) Ezt pedig én se kívánnám senkinek.

2012. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
85%

Tetszett a #16 érvelésed, Kérdező! Hasonlóan érveltem volna én is.

18 éves vagyok, fiú. Szűz vagyok, szűz is akarok maradni a nászéjszakámig. Kicsi koromtól fogva így gondolkodok, ha bűnbe esnék, megölne a lelkiismeret furdalás. Fontos nekem is ez a dolog. Én ezt képletesen egy kuponhoz hasonlítom, amit csak egyszer lehet beváltani. Csak egyszer tudom odaadni. Kinek másnak adnám oda, ha nem annak, akit a legjobban szeretek. Nyilván ez a személy a feleségem lesz.

Csak ezzel az egésszel egy nagy gond van a mai világban; nehéz olyan párt találni, aki ugyan így gondolja és nem utolsó sorban, de -számomra- jól is néz ki. De nem baj, türelmesen várok.

Hogy nehéz-e ez az út nekem? Van, hogy nehéz, főleg akkor, ha éles helyzet van (akár full-szex, vagy csak orális), azaz jönnek a szituációk, hogy a lány akar valamit... De eddig mindig erős voltam és megálltam a kísértéskben és meg is fogok. Miért? Mert várok az igazira és reménykedem abban, hogy rám is vár egy lány valahol, akivel ha megismerjük egymást, nagyon boldogok leszünk. Nem a pillanatnyi örömet, élvezetet tartom szemelőtt, hanem a tartós "életfogytig boldogságot" és ezt a boldogságot nem a Piroskával fogom átélni röpke fél óra alatt pl egy osztálykiránduláson, hanem az én egyszem, drága leendő feleségemmel. Hogy mások mit mondanak, 563524km magasról letojom.


Egyébként igen. Ez a tipikus hozzáállás; szűz akarsz maradni házasságodig? Biztos nemibeteg vagy, ronda vagy. Főleg itt, neten. Élőben csak szimplán megvádolnak, hogy homoszexuális vagyok, mert nincs barátnőm, mert szűz vagyok. Suliban megszokták, megértették már szerencsére, hogy mi a pálya.


Ha kihagytam valami fontosat, majd leírom még.


/Ha kicsit zavaros voltam, elnézést; a késői órának köszönhető, amit csak most vettem észre.

Az esetleges helyesírási hibákért szintén elnézést, mobilról írtam./

2012. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező!

Nem akarlak megbántani, de valószínűleg mégis meg foglak. Te nem hívő vagy, hanem vallási fanatikus. A párommal mindketten hiszünk Istenben és járunk is templomba, de az ilyen buta dogmákon csak nevetni tudunk. Istent egyáltalán nem érdekli, hogy szexelsz-e a házasság előtt. A paráználkodás tiltása nem ezt jelenti. Inkább az érdekli, hogy szereted-e azt a felebarátodat, akivel aktust létesítesz.

2012. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

Kedves 18 éves srác!

Köszi a válaszodat (bocsi, hogy csak most írok). Jó tudni, hogy vannak még ilyen fiatal fiúk is, akik várni akarnak a szexszel.

Én tőled egy kicsivel fiatalabb lány vagyok, csak ezért ujjongok :D


Kedves utolsó!

Nem bántottál meg, neked is lehet véleményed :)

Nem vagyok vallási fanatikus. A Bibliában is le van írva, hogy csak a házastársunkkal szexszeljünk...

2012. okt. 31. 10:22
 29/75 A kérdező kommentje:
Illetve szexeljünk...
2012. okt. 31. 10:22
 30/75 anonim ***** válasza:
54%
Az a helyzet, hogy ez a bigott szemlélet távolítja el leginkább az európai embert, főleg a fiatalokat a vallástól. Fel kéne ismerni, hogy a 21. században élünk. Aki szűz akar maradni, maradjon szűz, de ne térítgesse azt, aki máshogy gondolkodik erről. Ugyanez vonatkozik még jó néhány dologra, amiről előszeretettel folyik itt is a vita.
2012. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!