Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan fiú/férfi, aki...

Van itt olyan fiú/férfi, aki a házasságig szeretne várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Csupa kíváncsiságból kérdezem, mert a férfiaknál általában nehezebb kibírni ezt a vágyat :D, de saját véleményem szerint ez nincs nemhez kötve.


Személy szerint én lány vagyok, hasonló felfogással, mint amire a kérdésem vonatkozik, és kíváncsi vagyok, hogy a mai világban vannak-e ilyen fiúk?

A barátnőtök (ha van) akkor ő is szintén így gondolkodik, vagy a lányok általában hogy fogadják ezt?


Kort is írjatok, kérlek :)

Köszönöm!



2012. okt. 20. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld, nincs jobb dolga, mert szeret minket és törődik velünk életünk minden pillanatában!
2012. dec. 3. 14:54
 62/75 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon kevesett tudsz a vilag osszefuggeseirol,es ha igy folytatod,ilyen hulye is maradsz.

Szerintem inkabb tajekozodj,mielott elhiszel mindenfele marhasagot,raadasul terjeszted is a tobbi okor kozott,es masok babuja leszel csak.

2012. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
0%

Mások bábuja.. ugyan kinek a bábuja?


Hülyeséget terjeszteni... és az egyház a teremtéstörténettel meg a geocentrikus világképpel mit csinált?

2012. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
32%

Ezt a valaszt a kerdezonek szantam.


Hogy kinek a babuja?

Hat az egyhaze,meg azoke,akik masok hiszekenysegebol es hulyesegebol nyernek hatalmat

2012. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:

Ó, Ti kis ateisták!

Remélem, a karácsonyt sem fogjátok ünnepelni semmilyen jó kis drága ajándékokkal... :)

2012. dec. 3. 17:32
 66/75 anonim ***** válasza:
52%

A karácsony a szeretet ünnepe.

Az a része az évnek, amikor megállunk egy kicsit, és arra gondolunk, hogy milyen jó az, hogy vannak körülöttünk emberek, akiket szeretünk és akik szeretnek minket. Az ajándékozás is arról szól, hogy a többieket szeretjük. (Persze ezt az ajándék lelkülete és nem a mérete adja.)


Ehhez pedig nem kell vallásosnak lenni.

2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
Hatalmas butaságot mondtál, meg se' haragudj!
2012. dec. 3. 19:14
 68/75 anonim ***** válasza:
69%

Mi benne a butaság?


A karácsony talán nem a szeretet ünnepe?

Vagy nem jó néhány napot csak azokra szánni, akik szeretnek minket és akiket szeretünk? Vagy nem jó érzés örömmel adni és kapni ezektől az emberektől?

2012. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

"A karácsony egy keresztény ünnep, amelyen Jézus Krisztus születésére emlékeznek" (Wikipédia, ha nekem nem hinnél!)

Igen, a szeretet ünnepe... a Krisztus iránti szeret ünnepe, és igen, persze az embertársaink iránti szeretet ünnepe is. De ez elsősorban nem arról szól, hogy ajándékozunk, és nem ezt a pár napot kellene a szeretteinkre szánni... De ebbe tényleg-tényleg ne menjünk bele, nem erről szól a kérdésem!

2012. dec. 3. 20:31
 70/75 anonim ***** válasza:
61%

"A karácsony egy keresztény ünnep, amelyen Jézus Krisztus születésére emlékeznek"

A karácsony egy lopott keresztény ünnep!

Nézz csak utána: előtte egy "barbár" ünnep volt!

Jézus nem is decemberben született - csak azért tették oda ezt az ünnepet, hogy elfedje az előző, "barbár" változatot!


"(Wikipédia, ha nekem nem hinnél!)"

A Wikipéda nem hiteles forrás.


Úgyhogy, már ne haragudj, de a karácsony egy ateista számára is hasonló ünnep, mint neked. Csak vallás nélkül.

2012. dec. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!