Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan fiú/férfi, aki...

Van itt olyan fiú/férfi, aki a házasságig szeretne várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Csupa kíváncsiságból kérdezem, mert a férfiaknál általában nehezebb kibírni ezt a vágyat :D, de saját véleményem szerint ez nincs nemhez kötve.


Személy szerint én lány vagyok, hasonló felfogással, mint amire a kérdésem vonatkozik, és kíváncsi vagyok, hogy a mai világban vannak-e ilyen fiúk?

A barátnőtök (ha van) akkor ő is szintén így gondolkodik, vagy a lányok általában hogy fogadják ezt?


Kort is írjatok, kérlek :)

Köszönöm!



2012. okt. 20. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim válasza:
45%

Szép jó estét kívánok Neked kedves kérdező!

Ma bukkantam rá a kérdésedre, és meglepett, hogy még akadnak lányok, akik így gondolkodnak a 21. században. Igaz eltelt már 4 év a kérdés feltevése óta, de kíváncsi vagyok, hogy mostani 19 éves felnőtt fejjel is így gondolkozol-e még? Én jó magam 25 éves fiatalember vagyok, és úgy szint a házas életre/házasságon belüli szexuális életre voksolok. Várom a válaszod :)

2016. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim válasza:
57%

Huhh... nem olvastam végig az összes kérdést, talán a harmadik oldalnál megálltam. Viszont nevetnem kellett. Nevetnem kellett, amikor a kérdezőt bigottnak és vallási fanatikusnak nevezték. Mikor próbált bárkit is rábeszélni, hogy gondolkodjanak úgy, mint ő?

Srácok, én mozgok vallásos közegben, és találkoztam már nem egy bigott, begyepesedett kereszténnyel. Ők higgyétek el, hogy nem így beszélnek.

A magam részéről meg úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a saját döntése. Szexelsz házasság előtt? Oké. De ne nevezz hülyének másokat, mert ők nem. Ne nézz le másokat, ne mondd rájuk, hogy fanatikus meg bigott, amíg nem próbál meg megtéríteni, vagy rád erőltetni a véleményét.

Nem szexelsz házasság előtt? Oké! Szuper, sok kitartást hozzá. De ne próbáld meg lebeszélni azokat, akik teszik. Nem kell téríteni.

Vitázni persze lehet. c:

Jó régi ez a kérdés, de ezt le kellett írnom. Én várok.

17/L

2017. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
0%

"ne nevezz hülyének másokat, mert ők nem"

Nézd: ha már itt vagy, de nem olvastad el...

Hány éves korban is volt régen a házasság a lányoknak?

Átlagosan 16.

Lehetett 14 is, de 18 évesen már vészharangot kongattak: vénlány, stb.


Ma pedig?

24?

34?

De rögtön utána még nem jöhet a gyerek.

Szóval egy csöppet más a helyzet.


Nem feltétlenül kell hülyének nevezni azt, aki idáig várni akar... de problémásnak már nyugodtan. Élettani problémák is lehetnek belőle a lányoknál.

2017. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, itt vagy még?

Ez egy 5 éves kérdés...

elmondod, hogy mi történt azóta?

2017. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

Szia! :) Itt...

Azóta lett egy vőlegényem, őt 2013 májusában ismertem meg. Mivel neki nem ez volt az életfilozófiája, sajnos lazultam mellette én is. Kb 2 évig nem volt szex közöttünk (csak petting - ami szintén nem túl "jó", tudom), aztán azóta sajnos ez még "rosszabb" lett... Egyrészből sajnálom, hogy így alakult, mert az elején észre lehetett venni a szexuális élet hiányának pozitív hatásait a kapcsolatban.

2017. dec. 5. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!