Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 16 évesként mit tehetek a...

16 évesként mit tehetek a földért?

Figyelt kérdés
Eddig pont lesz@rtam hogy mi van a földdel de látván az Amazóniai és a többi katasztrófát illetve a gleccserek olvadását látva szeretnék valamit tenni. A peticiókat aláírhatom vagy csak akkor ha elmúltam 18 éves? Nagyon nem vagyok jártas a témában ezért is kérek segítséget.

2019. aug. 27. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Szia, írj rám, rengeteget tudnék segíteni a témában.

Vegánság már hatalmas előrehaladás, kevesebb műanyag, csak olyat vegyél/egyél amit tényleg megbírsz enni, esetleg szemétszedés.

2019. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Pl ne egyél halat.a tengerben található szennyeződés nagyrésze halászati hulladék.gyűjts szelektíven.hordj magadnál vászonszatyrot,próbálj kevesebb müanyagot használni
2019. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
még ha egész magyarország (majdnem 10 millió) is tenne a földért, nagyban eltörpülnénk kína és az usa mellett.
2019. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
gondolkodj globálisan,cselekedj lokálisan!
2019. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
A használt tamponokat ne a wc-n húzd le, hanem a kukába dobd!
2019. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
2019. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Isten ajándéka a bűnös természet kiirtása. Nem tehetsz ellene semmit.
2019. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne pazarolj, ne szemetelj, egyél kevesebb marhahúst, tejterméket.
2019. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Rimoczi Zsófia instagramját is csekkold, tőle sokat lehet tanulni és nagyon édes családja van😊💚
2019. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

Ez mind ok, de egy valamit nem értek. Miszerint a műanyag nem használható újra, és nem lebomló. Na már most én úgy tudom, hogy előbb-utóbb, minden lebomlik, max nem évek kellenek hozzá, hanem évszázadok, évezredek. Akkor most hogy is van ez a műanyaggal? Ha a fizikai törvényeit nézem, akkor az anyag sosem vész el csak átalakul. Tehát valami hevítéssel, olvasztással, párologtatással, égetéssel biztosan nem lehet a műanyagot visszakreálni eredeti lételemeire? Bocsi ha hülyeséget mondtam, csak a linkelt videóban a csajszi mondja, hogy a műanyag nem lebomló.


[link]

2019. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!