Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nincs túlzásba...

Szerintetek nincs túlzásba víve manapság ez a "kutyabarát" téma?

Figyelt kérdés

Kutybarát áruház,

kutyabarát albérlet,

kutyabarát étterem,

kutyabarát pláza,

kutyabarát szálloda,

kutyabarát strand.


Néhány éve még ezekre a helyekre nem nagyon engedték be a kutyákat. Azért mert egyre nagyobb divat lett a kutyatartás, és vannak akiknél úgynevezett "családtag" vannak olyanok is, akik esetleg kutyaugatás, kutyasz.r és kutyabűz nélkül akarnak élni. Az ő jogaikkal mi van? Én egyetértenék vele és támogatnám, hogy ebadót kelljen fizetni a kutyásoknak. Meg ezekre az úgynevezett "kutyabarát" helyekre is rohadt sok adót kellene kivetni, akkor talán csökkenne a számuk. Egyetért más is ezzel?



2019. szept. 3. 17:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2019. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
76%

Nincs.

Nekem meg az olyan unatkozó mindenbe belekötő savanyu emberekbol van elegem mint te. Tan ki kellene téged meg a hozzad hasonlókat tiltani az üzletekből, nem? Sőt, tudok jobbat. Kilovunk a Holdra, okes?

2019. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%
A kutyát legalább lehet szeretni...nem úgy, mint például téged.
2019. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
67%
Nincs, eddig is ugyanez volt, max. te csak most vetted észre. És nem, nem értek egyet az i.dióta elméleteddel. Én allergiás vagyok a kutyaszőrre, de abszolút nem zavar egyáltalán, hogyha vki kutyát hoz fel a vonatra, vagy strandra. Viszont a magadfajta értelmi fogyatékos emberek nagyon zavarnak, valami adót kéne rátok kivetni
2019. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy meg, ha f.sol a kutyáktól, az egyedül a te problémád. A te s7@rodat, szemetedet és ugatásodat sem akarja hallani senki, mégis valakinek el kell viselnie téged.

Csak a rossz embereket utálják a kutyusok. :)

2019. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szeretem a kutyákat, és engem is idegesít, hogy mennyire túl van tolva ez az egész. Ha meglátnak egy kutyát egyből elolvadnak, legyen az bármilyen, meg mondjuk ha valakit megtámad egy kutya és önvédelemből kárt tesz benne, akkor egyből ő lesz a hibás, meg két nap múlva tele lesz ezzel az internet. Nem tudom, mit lehet ennyire enni egy kutyán.
2019. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem eyáltalán nincs, én általában kimondottan örülök, amikor összetalálkozom egy szimpatikus kutyával ilyen helyeken. Mondom ezt úgy, hogy én nem élek ezekkel a lehetőségekkel a kutyámmal.


23/F

2019. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
66%
Nincs, szerintem így is épp elég nem kutyás hely van. Mindenki megtalálja a maga közegét.
2019. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
69%
Rossz helyre jottel ha teged tamogato kommenteket varsz
2019. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretem a kutyákat egy gyermekkori trauma miatt, cicás vagyok. De nem értem a problémád.

Akinek van egy kutyája, az természetes, hogy élete végéig felelősséget vállal érte. Nem teheted fel otthon a polcra, amíg mondjuk nyaralni mész. Természetes, hogy viszed magaddal, ha megoldható.

Az albérlet esetén is tök egyértelmű, hogy felelősségteljes ember az állatàval együtt költözik, nem nélküle.

A strand is tök érthető, miért zavar ez, komolyan?

Tiszafüreden pl a normál strand mellett van egy kutyás strand. Mindenki eldönti, hogy hova akar menni. Semmiben nem befolyàsolja a te fürdőzésed az, hogy 1 km-el arrébb valaki a kutyás strandon van.


A plázât sem igazán értem. Nyilván élelmiszerboltba ne vigye be, de mi kárt tud csinálni a többi boltban egy jól nevelt, pórázon sétáló állat? Nem Mari néni fogja az 50 fős zsákfaluból, a neveletlen, elhanyagolt kutyáját bevinni, hanem azok, akiknél a kutyával foglalkozva van, jól nevelt, tiszta, oltott, fereghajtott stb.

Az éttermet még megértem, de teraszon szerintem ott is el lehet férni tőle.


Én teljesen megértem, hogy van ahol családtag. Miért ne lenne? Együtt élnek, szeretik egymást és gyakorlatilag az állat haláláig ellátja a gazda.

Inkább az a szomorú, amikor valaki úgy tart kutyát, hogy napi 2 percet foglalkozik vele és ki van csapva a kertbe. Sokkal veszélyesebbek az ilyen kutyák, megjegyzem.

2019. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!