Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nincs túlzásba...

Szerintetek nincs túlzásba víve manapság ez a "kutyabarát" téma?

Figyelt kérdés

Kutybarát áruház,

kutyabarát albérlet,

kutyabarát étterem,

kutyabarát pláza,

kutyabarát szálloda,

kutyabarát strand.


Néhány éve még ezekre a helyekre nem nagyon engedték be a kutyákat. Azért mert egyre nagyobb divat lett a kutyatartás, és vannak akiknél úgynevezett "családtag" vannak olyanok is, akik esetleg kutyaugatás, kutyasz.r és kutyabűz nélkül akarnak élni. Az ő jogaikkal mi van? Én egyetértenék vele és támogatnám, hogy ebadót kelljen fizetni a kutyásoknak. Meg ezekre az úgynevezett "kutyabarát" helyekre is rohadt sok adót kellene kivetni, akkor talán csökkenne a számuk. Egyetért más is ezzel?



2019. szept. 3. 17:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
9%
De túlzás.Egy állatartónak több joga van,akkor is ha másokat zavar,vagy ha az állata betegséget terjeszt.Ha szóvá teszed,akkor rádszálnak mint a piócák.A panelban tartot kutya vagy macska után,tényleg adót kéne kivetni.Szerintük mindenki utánuk kéne hogy igazodjon,kötelességük nincsen.Nekik minden jár.A legtöbb ilyen kutya-macskabarát frusztrált egyén,mizantróp(embergyülölő).Maguk a jólelkűnek állítják be,mivel szeretik(értsd:uralkodnak),az állatokat.
2019. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
8%
#uralják#
2019. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
91%

Ha zavar a kutyás étterem, ne abba menj. Ha zavar a kutyás szálloda, ne ott szállj meg.

Egyetértek az előttem szólóval, engem a gyerekek idegesítenek, de nagyon! A kutyák sokkal jólneveltebbek (általában) mint egy-egy gyerek. Nem muszáj szeretned a kutyákat, de ne zavarjon már ha valakinek a kutyája a családtagja és szereti magával vinni mindenhova.

2019. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
87%

Trollkodni akarsz vagy tényleg ennyire besavanyodott egy citrompótló ember vagy?


Részemről a kutyákat többre becsülöm mint sok embert, mert a kutyák képesek önzetlenül ragaszkodni és valódi társa az emberek, nincs benne számító érdek vagy rossz akarat.

2019. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de gondoljunk mán bele. Milyen az mán, mikor valaki a plázába sétálgat a kutyájával, meg beviszi az étterembe mert családtag? Mások ott esetleg kajálni akarnak. Eleve minden kutyának van egyfajta szaga, főleg ha táppal etetik, akkor meg aztán nagyon büdös. Nem beszélve arról, hogy az étterembe az asztalnál, milyeneket szellent a kutya. Jó étvágyat!

Meg a szállodába, mert családtag aztán egész éjszaka a szobába vonyít, a gazdája meg lent a bárba vedel. Mások meg nem tudnak pihenni.

Na akik panelba tartanak kutyát, róluk meg nem is beszélve. (a kutya nem oda való)

Meg akik beviszik a strandra, mert családtag és mindig van néhány olyan aki a sz.rt nem szedi fel utánuk. Tök jó lehet a pokrócot belerakni, vagy meztéláb belelépni. Na az ilyennel legszivesebben megetetném a kutyája ürülékét.


Eleve a kutyasz.r egy természetesen lebomló anyag lenne. Ha pl. egy parkban nem szedik fel, mások belelépnek, beviszik a lakásba stb. Ha fel is szedik, azt nejlonzacskóval teszik, ami gátolja a lebomlást. A kutyagazdiknak a puszta kis kezükkel megfogni az meg már FÚJ. Ezért is kellene az ebadó.

2019. szept. 3. 17:42
 16/50 anonim ***** válasza:
9%
14-es,a lakótelepeket,éttermeket,stb,embereknek építették.Akkor még senki nem gondolta hogy sokan,állatkertet rendeznek be ezekre a helyekre.Miért nem mentek tanyára?Ott nem lesz gyerekzsivaj,együtt lehetek a kiskedvencekkel.
2019. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
17%
Most jöttem rá, hogy annyira nem is a kutyákat utálom, hanem az embereket, amiért ilyen elvakult kutyab*zik mind :D Kiírsz egy ilyet, és egyből utalgatnak, hogy meg kéne halnod.
2019. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem újdonság, nyugatabbra már minden országban természetes, hogy viheted magaddal a jól nevelt kutyádat, Magyarország meg most kezdett el felzárkózni ehhez.


Én inkább a hozzád hasonló hülyéket adóztatnám meg, mert veszélyt jelentetek a társadalomra és ha ez nem lenne elég, még szaporodtok is, mert sajnos jogotok van hozzá. 🧠

2019. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
86%

Ókori fényképész, te meg minden témában olyan sötét vagy, mint az éjszaka. Nem is értem, hogy miért nem vágtak még ki az oldalról a hülye Palvin Barbis kérdéseiddel meg a sok marhaságoddal együtt, amiket naponta 10x osztasz meg velünk.


Mellesleg inkább a kutyát szagolom, mint az izzadtságszagot, a szájszagot (pl.a tömegközlekedésen), vagy a hajléktalanokat, akik összefosott gatyával közlekednek az utcán.

2019. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
81%

De mitől zavaróbbak ilyen helyen a kutyák, mint az emberek? Én sosem érzek semmilyen szagot a kutyák körül, maximum ha vizesek, frissen koszosak lettek valamitől vagy ha már közvetlen közel hajolok a fejükhöz. De előbbi két esetben értelemszerűen nem viszed őket zárt, közös terekbe. Fingani emberek is szoktak, nincs is konkrét emlékem arról, hogy valaha hallottam/éreztem volna a kutyámat fingani mellettem eddig élete során. :D És amíg nem egy szinten vagyok vele addig az ételek környékén se érdekelnek. Most mi köze van a szomszéd asztal alatt fekvő kutyának ahhoz, hogy én egy másik asztalnál eszem? Nem a földön ülök mellette, a közelébe nincs az ételnek. Ennyi erővel tarthatnád ugyanilyen gusztustalannak, hogy a természetben bárhol egyél, akárcsak az udvaron bográcsozás vagy tábortüzes sütögetés során egy erdőben.


Az ürülék összeszedés valóban tud problémás lenni, de most a felelőtlen gazdák viselkedését nem kérheted számon a többieken. (Feltételezem) neked sincs közöd a Blahás telefonfülkében lévő csövesszarhoz. A zaj megintcsak tud problémás lenni, de én még nem hallottam a szintemen lakó kutyák hangját, mert elnyomja az utca zaja és a szomszédban lakó gyerekek konstans ordibálása.

2019. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!