Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nincs túlzásba...

Szerintetek nincs túlzásba víve manapság ez a "kutyabarát" téma?

Figyelt kérdés

Kutybarát áruház,

kutyabarát albérlet,

kutyabarát étterem,

kutyabarát pláza,

kutyabarát szálloda,

kutyabarát strand.


Néhány éve még ezekre a helyekre nem nagyon engedték be a kutyákat. Azért mert egyre nagyobb divat lett a kutyatartás, és vannak akiknél úgynevezett "családtag" vannak olyanok is, akik esetleg kutyaugatás, kutyasz.r és kutyabűz nélkül akarnak élni. Az ő jogaikkal mi van? Én egyetértenék vele és támogatnám, hogy ebadót kelljen fizetni a kutyásoknak. Meg ezekre az úgynevezett "kutyabarát" helyekre is rohadt sok adót kellene kivetni, akkor talán csökkenne a számuk. Egyetért más is ezzel?



2019. szept. 3. 17:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
83%

"Nagy divat lett manapság, a "kutyát tartok gyerek helyett" életfelfogás.


Tudom, létezik sok olyan nő, aki annyira ronda hogy nincs aki felcsinálja. Meg olyan pasik akik rinyálnak hogy 30 évesen még nem értek nőhöz. Na ők tartanak kutyát :D


De azért egy kisgyereket ne hasonlítsunk már egy kutyához."


Megkérdezhetem, hogy a te életed miben befolyásolja az, ha valakinek nincs gyereke, de kutyája igen? Tényleg megéri ennyit idegeskedned a témán és kérdéseket írni ki róla? Nem mindegy neked, hogy idegen felnőtt emberek mit csinálnak?

Igen, egyre több embernek nincs gyereke. Joga van mindenkinek eldönteni, hogy akar, vagy sem.

Aki nem szereti a gyereket, vagy anyagilag nem teheti meg, hogy 2 évtizeden keresztül nevelje, vagy ideje nem lenne rá, vagy inkább karriert szeretne, utazna vagy mit tudom én, azoknak joga van úgy dönteni, hogy akkor nem lesz gyerek. Az égvilágon semmi közöd hozzá.

De egyébként jobb lenne, ha 0 önkritikával szülne mindenki, aki nem alkalmas a szülői posztra? Az neked jobb, hogy úgy nőnek fel gyerekek, hogy tudjak, hogy a szülők csak kényszerből vállalták? Jobb tönkre tenni also hangon 3 ember életét?

Azokról meg nem is beszélve, akiknek nem lehet gyerekük és te még beléjük rugsz a primitív, ostoba kommenteddel.

Komolyan nagyon buta vagy, ha szerinted csak azért nincs valakinek gyereke, mert csúnya.

Az, meg hogy valaki tisztelni és szeretni tudja az állatokat, szintén intelligencia kérdése. Nem véletlenül kezdik a gyilkosok már gyerekként az állatok kínzásával a karrierjüket.

Nem azok a rossz emberek, akik szeretik az állatokat, csak szólok. De nyugodtan idegeskedj ezen még egy sort, hát a kutya tartók nem akarnak a kutyájuk nélkül albérletbe menni, ez felfoghatatlan!!4!!

2019. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, még mindig furdal a kíváncsiság! Nem is fogok tudni aludni, ha továbbra se válaszolsz. :((((


A gyereksz@r jobb a kutyasz@rnál?


A gyerekordítás jobb a kutyaugatásnál?


A gyerekek által lehetségesen terjesztett milliónyi betegség jobb a kutya által terjesztettnél?


A gyerek által mindennel összekoszolt dolgok jobbak annál, hogy pl egy kutyának poros a mancsa, amivel a padlón áll?

2019. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog válaszolni, hetente kiír 1 kutyával kapcsolatos kérdést. Hol a családi kapcsolatokban, hol itt. Sok szabadideje van és mindig kitalál valami kamukérdést.
2019. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

08.50


Arra sosem fogok rájönni, hogy a kutyabolondok miért utálják a gyerekeket. Állandóan ezzel a példával jöttök elő. ÉRTSED MÁR MEG, HOGY NEM LEHET PÁRHUZAMOT VONNI!!!!!


13.14


Még sosem tettem fel kutyával kapcsolatos kérdést. Szóval trollkodj máshol!

2019. szept. 9. 15:55
 45/50 anonim ***** válasza:
73%
Te meg értsd meg, hogy lehet.
2019. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
70%

#44

Szövegértés? Hol vonok párhuzamot gyerek és kutya között?

Sz@r és sz@r, betegség és betegség, zaj és zaj, kosz és kosz között vonok párhuzamot.

Továbbra is kíváncsian várom a válaszaid.

2019. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
63%
Én nem párhuzamot vontam a gyerek meg a kutya között hanem azt kérdeztem hogy ha azok akik utaljak a gyerekeket felnőtt barát helyre mennek akkor te miért nem tudsz olyan helyre menni ahol nem tűrik a kutyákat? Miért mész oda? Erre válaszolj már az isten áldjon meg. Ennél szájba ragosabban nem tudom elmagyarázni a kérdést.
2019. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
57%
Biztos, hogy nem ez az első kérdéses, a legutóbbiban is pont a Praktikert emelted ki meg a beülős helyek teraszát.
2019. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mindig ezt mondja, hogy ez az első kérdése. Aztán ugyanaz a stílus, ugyanaz a provokatív kamu, szar sztori...
2019. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Így is eleget vannak sanyargatva az emberek, kutyával albérletet találni szinte lehetetlen. A kutyás megkeresi azokat a helyeket ahova vihet kutyát, te meg keresd meg azokat, ahol nyugtod van tőlük.
2021. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!