Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyenkor mit tudok tenni?

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egy ismerős házaspár elváltak. Volt egy bernáthegyi kutyájuk. A srác panelba költözött, a csaj vissza a szüleihez. A kutyájukat nem akarták menhelyre berakni, hozzánk került, míg a csaj új házat nem vesz, hogy oda vigye magával. Megígérték max 1 évig had maradjon nálunk a kutya. Ennek 2 éve. Eleinte csak húzták az időt, majd most kijelentették, nekik már nincs szükségük erre a kutyára. Mi így is nehezen fogadtuk be, hisz van sajátunk.

Emellett iszonyat neveletlen kutya. 2év alatt olyan szinten kicsinált minket, elmondani nem tudom. Felnőtt, mi hiába próbálkoztunk a nevelésével. Most kezd el totyogni a fiam, nem tudom kivinni az udvarra, mert az a benga ugrik rá.

A chip és a kiskönyv a mai napig a nevükön van.

Hiába írok, hívom, egyszerűen már nem is reagál rá . Ilyen esetben mit tudok tenni?


2019. okt. 17. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát én odakocsikáznék, betenném az udvarukba a kutyát, és tipliznék.
2019. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
1.-nél a pont!
2019. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős? Szobatiszta? Engem talán érdekelne, ha nektek tényleg nem kell.
2019. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a fajtamentőket.
2019. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3as. 4éves, kinti kutya, nem szobatiszta.
2019. okt. 17. 18:56
 6/10 A kérdező kommentje:

Elírtam párdon, 4évesen került hozzánk, most 6.

De iszonyat rossz. Hajtja a tyukokat, elhord mindent amit kinn hagyunk az udvaron. Szétrág amit talál...

2019. okt. 17. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem a kutya a hibás.Új,normális otthont kell találni neki,olyat,aki ért a kutyaneveléshez,adj fel hirdetést.
2019. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetés útján nem biztos, hogy jó helyre kerül. Fajtamentés.
2019. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt kutyát is ugyanúgy meglehet nevelni, mint egy kölyköt...

Csak ti nem értetek a kutyákhoz.

Fajtamentés lenne a legjobb neki.

2019. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fajtamentés! Nyugodtan írjatok nekik, nem kell tartogatni, ha nem bírtok vele, viszont hirdetve akár rossz helyre is kerülhet (szaporítóhoz pl.). Mondjátok el a sztorit ōszintén, nem fognak titeket hibáztatni.
2019. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!