Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem értem wegera györgyel mi...

Nem értem wegera györgyel mi van? Bekattant talán, ahogy én látom, és maga alatt vágja a fát.

Figyelt kérdés
A Zsóka nénis story ra gondolok. Napokon át boszorkány üldöztetést csinált, és aki meg sem nyikkant Tornockyt is elő kapta, aztán most jön, hogy ő jön és mindenkiröl le rántja a leplet. Most ezzel mit akar elérni?

2020. jan. 6. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán ismerem a fickót, amúgy sem volt szimpatikus a képe meg a felhajtás körülötte, de mikor elkezdte az Eszkuláp állatvédőket szapulni, azonnal megutáltam. Egyik állatvédő mocskolni próbálja a másikat, ráadásul egy tévedés miatt. Nevetséges. Belőlem erős szánalmat váltott ki, hogy mások lejáratása által próbálja magát fényezni... Én csak utálni tudom ismeretlenül is. Ilyet normális ember nem tesz.
2020. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Miért teszel fel havonta róla kérdést??
2020. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!