Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki képes meg mérgezni egy...

Ki képes meg mérgezni egy ártatlan kutyát? Mit tehetek kutyámért utolsó pillanatokban?

Figyelt kérdés

Szegény kis tappancsomat megmérgezték csak mert szabadon van engedve.

Sosem bántott senkit még is a vénasszonyok ezt hiresztelték az utcánkban.

Miért kell szegény ártatlan kutyát megmérgezni? Szegényke senkit nem bántott , mindig is játszott hozzám bújt és ugrált rám, szeretett és én is szerettem.

Csak akkor ugatot ha az udvarra akart jönni valaki, de senkit sem harapott meg :( néha elment a mezőre szaladgálni mert nagyon szeretett szaladni a szabadban (láncon volt régebben) ritkán az utcán is sétált de tényleg senkit sem bántott) még is megmérgezték

Hát kívánom az ebédjébe annak azt mérget amit a Tapimnak adtak.

Még nem halt meg de nagyon rossz állapotban van. Minden egyes csontja látszik, be tudok nyulni bordája alá és percenként öklendezik/nyált hány ha feláll.

Szegénykém a házában fekszik ahol láncon volt ott volt mindig.

Most ott tölti utolsó napjait, már nincs kedve játszani ha hívom jön de nem ugy mint rég látszik hogy legyengült viszont ha szólok neki vagy közel megyek hozzá csóválja a farkát nagyon boldog és aranyos kutya!

Viszont szerintem nem sok ideje van

Mit tehetnék ami jó neki? Mit szeretnek a kutyák de nagyon?

Válaszokat köszönöm!

(Volt állatorvos de hiába)



Ha van Isten megbűnhődik minden ilyen ember!


Légy jó tappancs, a szívembe mindig élni fogsz


Szeretlek!



2019. aug. 26. 22:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Vagy az is lehet, hogy az ártatlan kis tappancsod megint kiszökött és megkajált valamit ami nem is neki volt kitéve.
2019. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Aha, s az állatorvos ránézett és továbbállt, mondván majd kimúlik magától. Ja!
2019. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem vicc, egyébként az is meglehet de ugyan igy halt meg a német juhász kutyánk pár hónapja és az láncon volt!! Mert ő tényleg hamis volt szóval ő biztos nem ment el és evett meg valamit. Ugyan így járt ő is! Sovány volt, hányt , legyengült , meghalt.:(
2019. aug. 26. 22:56
 4/30 A kérdező kommentje:

Ne találj ki olyat amit nem írtam le! Az állatorvos adott injekciót de semmit sem változott állapota sőt rosszabb lett és orvosságot is kapott minden nap.

Nem értem ha egy ember segítségért fordul miért kell kételkedni és piszkálódni?

2019. aug. 26. 22:57
 5/30 anonim válasza:
93%
Meg evett valami mérget ami nem neki volt vagy valami olyant ami meg volt mérgezve itt gondolok állatra! NEM TUDHATOD 100% OSRA HOGY MEG LETT MÉRGEZVE !!
2019. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mi az istent segítsünk? Neked kellett volna segíteni azzal, hogy befoltozod a kerítéseteket.
2019. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
38%
Adj neki tejet
2019. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ha sikerülne egy kicsit gondolkodnod, kerítés nem 5 méter magas, simán átdobják
2019. aug. 26. 23:04
 9/30 anonim válasza:
89%
Nem írtad le hogy mekkora honnan tudod h att dobták láttad?
2019. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
77%
Hány éves
2019. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!