Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők vajon ilyen esteben...

Állatvédők vajon ilyen esteben tesznek valamit?

Figyelt kérdés
Szomszédomban nemrég meghalt a néni, erre nemrégiben azt látom, hogy a lánya meg a párja elkerít egy területet a kerben, és hoz egy kis vizslát ami szinte egész nap sír. A ház továbbra is üresen áll, mert nem jöttek ide lakni, raáadásul tudtommal ők is családiházban laknak, de gondolom már ott is zavarhatta a szomszédokat a kutya. Foglalkozni nem foglalkoznak vele, csak hoznak neki enni, és ennyi! Ahogy hallottam ez is tipikusan gyereknek vett állat ami csak kezdetben érdekes, de akkor keressen neki új gazdát, ne száműzze!
2020. febr. 19. 08:46
 1/3 A kérdező kommentje:
De ez miben lenne állatkínzás? Megvan neki a területe, háza, nincs megkötve, kap enni. Csak egyszerüen nem foglalkoznak vele, mert gondolom a gyereket már nem érdekli, a szomszédokat meg gondolom zavarta.
2020. febr. 19. 08:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lakhely szerint kellene megkeresned állatvédő szervezetet, esetleg menhelyet, akiknek lehetne jelezni.
2020. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez önmagában sosem szokott elég lenni. Én anno azért hívtam ki a hatósági állatorvost a jegyzővel, mert az utcában vascsővel verték a kikötött kutyát. Az állatorvos megállapította, hogy a kutya nem alultáplált, a gazda elmondása szerint el szokta engedni (nem szokta), így a kutya maradt. 5-en voltunk tanúk az utcában, semmit nem jelentett.


Azért próbáld meg az állatvédőket, hátha tudnak valami okosat mondani...

2020. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!