Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Van pár képem, amire az állatvédők úgy ugranának, mint cica a tejre. Hova érdemes elküldeni, ahol tényleg tesznek is valamit?

Az illetékes önkormányzat nem foglalkozik az üggyel, mert a szaporító fizet...a kutyák meg mocskosak, rühesek, és szinte páncéllá vált a bundájuk.

2011. aug. 5. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
keress fel egy állatvédő szervezetet neten, ami a közeledben van, és küld el nekik a képet/képeket

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. aug. 5. 22:11 Privát üzenet

Talán itt segítenek:

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2011. aug. 5. 22:20 Privát üzenet
Rendőrség, feljelentéssel együtt, hogy írásos nyoma legyen.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. aug. 5. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves első!

Szerinted nem tettem meg? de mivel semmi konkrét dolgot nem találtam, gondoltam itt majd ír valaki egy hasznos e-mail címet...

Egyébként a rendőrség annyir mondott, hogy gyümölcsöskerti övezetben azt csinál, amit akar...

# 4/7Időpont 2011. aug. 5. 22:59 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2011. aug. 5. 23:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ma 23:42

Köszönöm, írtam nekik.

# 6/7Időpont 2011. aug. 5. 23:53 Privát üzenet
igen,a radikálisok jó választás!!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2011. aug. 6. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért azokat az embereket támadják az állatvédők akik rosszul nevelik kutyáikat az állatkínzók helyett?
Elegetek van már az állatvédők rizsájából?
Tényleg az állatvédők DIREKT nem foglalkoznak egyes ügyekkel?
Szerintetek is túlhisztizik az állatvédők a sintérektől mentett kutyák örökbeadását?
Radikális állatvédők közül ismer valamelyikőtök esetleg valakit?
Ha somogy megyében találnak kóbor kutyát az állatvédők, akkor csak somogy megyei állatmenhelyre vihetik vagy bárhová az országban?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!