Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezért a pokolra kerülök?

Ezért a pokolra kerülök?

Figyelt kérdés
3-4 éves lehettem. A nagyszüleimnél voltam és hoztak oda egy vizeicsibét berakták a kinti kádba egy deszkalappal együtt amin úszkálhatott. Mikor mindenki elment odamentem mert játszani akartam vele. Mivel benne van a nevében hogy VIZIcsibe azt hittem hogy bármeddig lent tud maradni a víz alján. Tévedtem és ez lett a veszte. :(
2020. máj. 9. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekként tudatlan voltál. Ne aggódj, nem egyedi eset. Ha élvezted és ma is megismételnéd akkor naponta 5x5 mg alprazolam javasolt zártosztály mellett.
2020. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok:

Tehá 3-4 évesen ez nem annyira meglepő. Sok ember még felnőttként is csinál elképesztően idióta dolgokat. Egy gyereknél ez elnézhető ha nem szándékos. Morbid, de nem az ő hibaja hisz nem tudta.

2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekként mi a békákat nyírtuk ki így véletlenül. Mamámat akartuk megviccelni unokatesómmal (falusi vízspórolásként utánunk fürdött), a fürdővízbe békákat költöztettünk. Azóta értem, miért hívjuk szegényeket hidegvérűnek.


Gyerekként az ember tudatlan, te sem szándékosan csináltad.

2020. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tabbouleh ***** válasza:
13%

Nem fogsz kda jutni..

Mi a tesómmal macskákat, gyíkokat és békákat szadiztunk..a macskák túlélték..

Amúgy nagy állatbarát vagyok😁

2020. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%
A gyerekek a leggonoszabb lények a világon. Kéjes örömmel tapossák agyon a bogarakat, hangyákat. Nincs semmi különös abban, hogy öltél. Sajnos.
2020. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Jó hülye gyerek voltál és felnőttnek sem vagy okosabb ha még mindig a saját sorsod miatt aggódaz ahelyett, hogy az esetből tanulva príbalnál másokért esetleg az allatokért vagy a természetért tenni valamit.
2020. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
4. És ezen röhögsz? A föld alá bújnék szégyenemben. Most jól megnyugtattatok a kérdezőt hogy más is hülye és ostoba. Ettől jobb? Szanalmasak vagytok. A helyetekben azt sem tudbám hogy hozzam helyre a dolgot és hogy segítsek az allatokon
2020. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Soha de soha nem bántottam semmilyen állatot. Tanyán nőttem fel, szinte egész nap velük voltam. Nem tudom mi vesz rá embereket arra hogy "békákat, gyíkokat, csibéket, macskákat bántson, meg úgy bármilyen állatot. Én erre nem tudok szép szavakat írni hogy jaj semmi baj drágám, ügyes voltál. Szerintem a víz alatt láthattad a szenvedését hogy szegény jönne fel a vízfelszínre, de te nem addig csináltad amíg szegény meg nem fulladt.
2020. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
5-ös te ilyen gyerekgyűlölő kis kötsög vagy? RÁadásul buta, hogy azt hiszed, ha találkoztál néhány neveletlen hülyegyerekkel, akkor mind az? Tévedsz! értelmes szülőnek értelmes gyerekei vannak. Kívánom, hogy egyszer legyen annyi érzelmi intelligenciád, mint az én 5 évesemnek. Vagy a barátainak. Mert a gondolataidat olvasva az egész banda különb, mint te felnőttként.
2020. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi is öltünk gyíkokat, békákat kicsiként. A macskát piszkáltuk. :( Pedig szerettem és a mai napig szeretem az állatokat! Sajnos a kisgyerekek tudatlansága a legveszélyesebb. Minden szülőnek meg kellene tanítania a gyermekét, hogyan kell szeretni egy állatot és hogy mennyire sérülékenyek. Ez sokszor kimarad, vesz egy macskát oszt' el van intézve! Attól még nem tanulja meg, mit jelent gondoskodni.
2020. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!