Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok élni. Rettegek, a...

Nem akarok élni. Rettegek, a haláltól, de már igazából az se érdekel ha pokolra kerülök. Nincs kiút a helyzetemből?

Figyelt kérdés

A háttérsztorim:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Tavaly egy baleset meg munkanélüliség miatt otthon ültem szobanövényként, pedig életigenlő vagyok... jelenleg ugyan ez vár rám. Sose leszek egyetemista... itt meg csak munkanélküliség meg leépülés van.


Még 1 szoba év? Nem inkább a halál..........



2018. febr. 7. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
fiu vagy vagy lany?
2018. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22F
2018. febr. 7. 01:49
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Állíttass a gyógyszereden, ha nem használ, hagyd az egyetemet, keress munkát, akár más városban, dolgozz minél többet amíg még tudsz, aztán ha a következő 3-5 évben tovább romlik az állapotod, akkor próbáld meg leszázalékoltatni magad a pszichés problémáiddal (fontos, hogy előtte legyen több év rendes munkaviszonyod), aztán ha később sikerül összeszedni magad, majd kezdesz egy "új" életet.
2018. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
nyavajogj csak tovább, akkor jobb lesz...
2018. febr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Hiányozni fogsz kérdező.
2018. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
micsoda válaszok :D persze ha csaj lenne a kérdező, egyből tobzódnátok vígasztalni, most meg "nyavajog csak tovább" XD
2018. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos nyavajgás, mert nem figyelnek rá elegen. Ma Magyarországon annak nincs munkája, aki nem akar dolgozni. És igaza van az előzőeknek: sajnáltassad magad, sírjál, de mi nem tudunk helyetted barátnőd szerezni neked. Eddig gondolom mindent megkaptál anyuéktól, de helyetted nem fognak csajozni érted? Ha meg jól megöngyilkolod magad, akkor jól kitolsz az életben maradókkal ugye? Na fejezd be a nyavajgást, és indulj el élni!
2018. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne old meg magad! butasagot csinalnal!
2018. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Hasonló helyzetben vagyok.
2018. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez korán sem elegendő ok ahhoz, hogy megöld magad. próbáld lazábban felfogni a dolgokat.
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!