Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért akar mindenki tejet...

Miért akar mindenki tejet adni az állatjának? Ép ésszel fel nem foghatom...

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem ismerek olyat, aki tejet akar adni az állatainak. Még a 85 éves nagymamám is minőségi táppal eteti az állatait.
2020. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt sorra jönnek fel; macskának, hörcsögnek... honnan veszik ezeket a baromságokat?
2020. máj. 27. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig figyelem a höris kérdéseket de még egyszer se volt olyan hogy tejet akartak volna adni neki.

Tejterméket viszont igen és azt ehetnek is. Sajtot és tejfölt ehetnek a hörcsögök. Talán kefírt is de ebben már nem vagyok biztos.


A macskának meg azért akar mindenki tejet adni mert ez egy régi tévhit. Ha megnézed az összes mesébe is tejjel etetik a macskát. Sokan még nem tudják hogy az nem jó. De nem csak a macska-tej kombónál van ilyen lemaradás hanem pl. nyúl-magvak téren is hisz nem ehetnek gabonát és magvakat de ezzel etetik nagyon sokan őket mert régen is így csinálták.

Vannak akik le vannak maradva a XX. században.

2020. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rajzfilmeken is tejet isznak a macskák..

Egyebet pedig nem hallottam. Én sosem adtam tejet az "állatjaimnak"..

Nem ismerek olyan embert, aki pl. a baromfinak, nyúlnak, kutyának, struccnak tejet adott volna.

2020. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Struccnak?! Ki tart struccot? 😂
2020. jún. 6. 23:35
 6/7 anonim válasza:
75%
Az én nagymamám is adott tejet a macskánknak.Mondtuk neki hogy nem kéne de nem igazén értette.Valószínűleg ő is az internetről olasott valami baromságot :/
2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor ő volt fiatalabb, nyilván még erre semmilyen cáfolat nem volt. Idős korban meg ugye már nem igen érti az ember a változásokat...:/

De az, hogy a mostani fiatalok SEM, az megdöbbentő...

2020. jún. 15. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!