Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A macskák vegán tartása...

A macskák vegán tartása állatkínzásnak minősül?

Figyelt kérdés

[link]

Feljelenthető ezért a gazdi?



2020. júl. 21. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
88 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért sem jár büntetés ha agyon vered a kutyás, ezért miért járna szerinted itt Magyarországon. De amúgy igen, emberi dolgokat rákényszeríteni állatokra már emberi hülyeség. Meg csak azt sem lehet mondani hogy a macska eredetileg mindenevő, ezért akarja veganna tenni. Emiatt utaljak látod sokan a vegánokat. Nem lehet velük szót érteni.
2020. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a fantasztikus ötlet kinek az agyából pattant ki?
2020. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A macskát megkérdezték hogy vegén akar lenni? NEM egy állatra rákényszeríteni az emberi hülyeséget kínzás
2020. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

De most komolyan kíváncsi vagyok hogy ezt ki találta ki!



Aztán ha megmondaná,jól pofánverném!

2020. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem, mert már hátasítva van. Valószínűleg amúgy se nyers húst,illetve házikosztokat kapna, így a macskának ha ízlik és teljes értékű a táp akkor mindegy igazából. Azért szerintem is hülyeség a "vegán macska" dolog. De nem állatkínzás és nem is fogják megbűntetni.
2020. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Értem én,hogy nem állatkínzás,de szerintem semmivel sem jobb"növényi alapú"(gondolom egy deka növény nincs benne)táppal etetni!

Ha a macska szereti,hát jó,de kinek lesz jobb? Atehénnek,disznónak,akit pont ez az egy zacskó táp fog megmenteni a haláltón?

Vagy a macskának,aki egyáltalán nincs tisztában azzal,hogy mit eszik,és valószínünek tartom,hogy ez a "vegánság"nem is egészséges a macskának,(ahogy egyébként az embernek sem)!

Ez az egész csak annak jó,aki kitalálta,az ő lelkiismeretének,és örülhet,hogy az emberi hülyeséget,sikerült ráerőltetnie egy ártatlan állatra!

2020. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A helyesírásom ismét tarol,bocsi🤣
2020. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
#5 vagyok. Nem jobb de szerintem nem is sokkal rosszabb. Azért félre ne értsetek, nem pártolom, mert az enyémek is rendes csirkés/ marhás/ halas konzervet és szárazat kapnak illetve ezek mellé még maradékot. Szerintem ezek egészségesebbek, egyébként főleg a maradék,mert azt tudjuk miből készül, nyilván nem olyat adok neki ami mérgező számára.
2020. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Ezért őt senki sem fogja megbüntetni, felesleges jelentgetni. Ilyenkor mindig abba gondolok bele, hogy tulajdonképpen a macskatartók többsége is szinte "vegán" étrenden tartja a macskáját, mert a tescos, lidl-s tápban található 2-3% állati eredetű cucc közel ennyit ér. (A vegán táp pedig remélhetőleg egy halom zöldséget és gyógynövényt tartalmaz, míg a legolcsóbb csak búzát, kukoricát és ízfokozót)

Ezzel természetesen nem felmenteni akarom a gazdát, a macska szerintem is egy húsevő állat és eszerint kéne táplálni is.

2020. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Én vegán vagyok, de bemegyek az állatosba és megveszem a kutyámnak meg a macskáimnak a húst. Mi a francért akarnék természetellenes dolgokat ráerőltetni az állataimra?


Ez kb ugyanaz a kategória, amikor házikoszton élnek az állatok. Megeszik, jó húsban vannak, de hiánybetegségeik lesznek. Annyi, hogy nem hal éhen szerencsétlen.


Egyébként ezért nem lehet feljelenteni.

2020. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!