Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Új szomszédaim vannak. Azon...

Új szomszédaim vannak. Azon túl hogy az állataiktól már egy perc nyugtunk sincs van egy dolog ami rendesen bánt.Az nem állatkinzás ha a kutyája nyakában egy borzalmasan csörgő kolomp vagy nem is tudom mi van?

Figyelt kérdés
Azt hittem a birkák nyakában zörög ez a valami de rájöttem, hogy a kutyáéban. 😠
2020. júl. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom sajnos, hogy ez ütközik e törvénybe, de nagyon bosszantó lehet! Együttérzek veled! :(
2020. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne állatkínzás? Semmi közöd hozzá!
2020. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon értékes a hozzaszólásod utolsó. De van közöm hozzá!!!! Nagyon is sok.
2020. júl. 22. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:
A te nyakadba akasztanának ilyet és minden léptednél csörögne nem tudom tetszene - e??
2020. júl. 22. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Pedig a kettesnek igaza van. Semmi közöd hozzá. Főleg ha azért van a nyakába, mert bántja a madarakat és hogyha csörög akkor meghallják a madarak és elrepülnek.

De ez közel sincs az állatkínzáshoz.

Az lehet, hogy bosszantó. Ezesetben szólj a szomszédnak (persze kedvesen), hogy titeket zavar és szeretnétek más megoldást találni.

2020. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
birka nyakában nem állatkínzás , de kutyáéban az? értem..
2020. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
El kell olvasni a helyi rendeletekben az állattartásra vonatkozó részeket. Ha azokat nem sérti meg a szomszéd nem tehetsz semmit, max megkérheted, meggyőzheted. A jószomszédi viszony érdekében én is az utóbbi lehetőségeket ajánlom.
2020. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a kutyának jó hallása van, én biztos nem tennék a nyakába olyat
2020. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!