Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Agresszív, minősíthetetlenül...

Agresszív, minősíthetetlenül uszító, másokat zaklató, sértegető, fenyegetőző, káromkodó állatvédőknek mi lehet a fejében vajon?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet látok közösségi oldalakon, először nagyon röhögtem, de mostanában inkább meg vagyok döbbenve rajtuk.
2020. aug. 5. 12:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Itt rajtad kívül mindenki vagy érvelt, vagy történetet osztott meg, esteleg mindkettőt csinálta. Nyilvánvaló, hogy nem vagy tisztában sem az "érvelés", sem pedig a "személyeskedés" szavak jelentésével sem. Hány éves vagy?
2020. aug. 14. 14:34
 22/23 anonim ***** válasza:
35%
Én is megosztottam a saját történetem. De mivel az nem olyan volt ami a te állításod igazolja ezért elkezdtel sértegetni.
2020. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Magával az állatvédelemmel nincsen bajom. De! Amikor más akarja NEKEM megmondani, hogy mit tegyek, ráadásul úgy, hogy 1.) nem ismer, 2.) nem tudja, milyen munkarendben dolgozom 3.) amit a legjobban gyűlölök, rendesen elkezdi a pénzemet beosztani, hovatovább 4.) kikezdi a családomat is, attól ritka ideges tudok lenni. És egyszer nekem is el fog gurulni a gyógyszerem. Azt pedig nagyon nem kellene megvárniuk.

Én megkockáztatom, hogy szeretem az állatokat. A hobbivadászattól/rókavadászattól rosszul vagyok. Úgy vélem, hogy a méltatlan körülmények között tartott állatokat el kell kobozni (gyengébbek kedvéért: ha ok nélkül verem a kutyát, macskát céltáblának használom, éheztetem az állatomat stb.). Szerettem volna mindig is egy leguánt. Amiért lemondtam róla, hogy nem tudom megadni neki azt, amire szüksége van.

De amikor az állatot következetesen fölém helyezik, vagy tetszőleges családtagom fölé helyezik, az rohadtul nem tetszik. Ha pedig az "állatot jobban megéri védeni, mint az embert", akkor az illetékest nagyon szívesen cserben hagyom. Nem éri meg foglalkozni vele...

Összefoglalva: Egy eléggé elba***tt világot élünk. Fogyatékosok vad háborúját. Ha pozitív példát akartok, nézzétek meg, hogy a busmanok hogyan gondolkoznak! Na ŐK a szó legpozitívabb értelmében állatvédők. Nem pusztítanak többet, mint ami kell nekik. Nem hívják az állatot "gonosznak" - azt mondják, "az ilyen állatot el kell kerülni". Képesek harmoniában élni a környezetükkel. Ezzel szemben mit csinál az állatvédő a fejlettebb országokban - tisztelet a kevés kivételnek? Vidáman sérteget, aláz, meg köpköd mindenkit, aki csak csúnyán néz rájuk... Erre meg a f**zom se kíváncsi. És legyen mindenki erős, de kb senki sem.

Az állatvédők nagy részéből hiányzik az alázat, és a szerénység. Ez a legnagyobb baj. Nem védelmezni, lázadni akar. Nem a jó szándék, hanem a képmutatás vezérli. Nem jó példával jár elől, másra hátékázza azt, amivel túlvállalta magát. Mekkora álszentség, ba**zameg! Így én is lehetek "hős"...

2020. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!