Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segítség????!! valahogy...

Segítség????!! valahogy bejutott egy denevér az erkélyünkre.. A probléma ott kezdődik, hogy a nappaliból sikerült ki hesegetni az erkélyre, de mivel van két macskánk ezért be van hálozva.. (5.emelet)

Figyelt kérdés
Nem szeretném bántani szegénykémet, de valahogy ki kell mennie. Megfogni nem merem, de hesegetéssel sem sokat érek.. Valószínű, hogy az erkély kis résen jutott be valahogy. Eléggé be lehet tojva úgy mint én . Ötletek? Vagy Ki fog menni magától?

2020. aug. 24. 03:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Kapcsolj le minden villanyt, mert a radarját megzavarja.

A macskát ne engedd ki az erkélyre.

Ha nem megy el szegény, akkor ne bántsd, hívd ki

az állatvédőket.

Nem szabad bántani, fokozottan védett, büntetnek miatta.

Viszont reggelre felszámolja neked a rovarokat, szúnyogokat.

Nagyon hasznos állat. Vidéken, faluhelyen sosem bántották,

pontosan emiatt is. Nálam egyszer a redőnytokba költöztek be.

Kihívtam őket. De addigra már elköltözött.

[link]

2020. aug. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Amit semmiképpen ne csinálj, az az, hogy lecsapod vagy kinyíratod a macskákkal. Ezeket légyszi ne!
2020. aug. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Istenem.. Írtam, hogy nem bántom, nyilván a macskákat se engedem rá.. Lekapcsoltam mindent már.. Nem azt írtam hogy gyilkolási tippeket, hanem segítséget, hogy tudnám kirakni. Én is sajnálom és semmiképp nem fogom bántani.. Tudom, hogy védett. Eddig sem volt szándékomban
2020. aug. 24. 04:25
 4/23 A kérdező kommentje:
De, köszönöm a kommenteket, kedvesek vagytok(bocsi az előző kommentert csak ideges vagyok)
2020. aug. 24. 04:27
 5/23 A kérdező kommentje:
Ugyan már.. Ha nem tudsz érdemben hozzá szólni lépj innen. Köszönöm
2020. aug. 24. 04:28
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Amikor hozzánk berepült egy veréb betettem egy cipősdobozba (leszállt, de sarokbaszorult amikor előtte a doboz volt, alatta a macska, fölötte és mögötte a doboztető, úgyhogy a dobozba ugrált) és kiengedtem.

Szerintem tarts te is egy dobozt a denevér elé, amikor meg megpihen benne tedd rá a tetőt, bár nem tudom kell e valami extra lépést tenni mert denevert még nem fogtam. Ha nem megy akkor hívd fel azokat akiket az 1. válaszoló írt, aztán próbáld meg életbentartani amíg kiérnek.

2020. aug. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most rápillantottam és bemászott a redőny kis résébe.. Remélem jól van, de ha nem találok valami megoldást és mégjobban elbújik felhívom a vadasparkot. Ők úgyis jobban tudnak segíteni szegénykémen
2020. aug. 24. 05:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a redőny külsején van akkor ieális hely lehet az elkapáshoz, de ha félsz hogy kárt teszel benne akkor inkább hagyd. Ha nincs otthon doboz csak valami textil vagy háló, akkor is hanyagold a dolgot, nehogy beleakadjon és utána ne tudj mit kezdeni vele.
2020. aug. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem kívülre hanem egészen be a sarokba, egyáltalán nem férnék hozzá. gondolkoztam egész este rajta, olvasgattam, de semmi hasznosat nem tudok, szakemberen kívül. Nem akarom, hogy baja legyen úgyhogy pihenjen csak, délután pedig hívom őket
2020. aug. 24. 05:30
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Hívj ki valakit, aki ért hozzá
2020. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!