Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mivel lehetne elkerülni/vissza...

Mivel lehetne elkerülni/visszaszorítani a kutyamérgezéseket?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom szerencsés városban lakom, itt extrém ritka ez az eset, akkor is inkább személyre szólóan, célzottan a kertbe kerülnek a falatok.

Viszont egyre több és több a beköltöző (nem állítom, hogy a Pestiek potenciális kutyagyilkológépek, erről szó sincs de...) én adás-vételi szférában dolgozom, nem ingatlanosként de rengeteg kertes házat vásárló emberrel találkozom nap mint nap. Mivel velem mindig ott van a kutyám, egy-egy gyerek megsimogatja, de akad aki sírva fakad, bújik előle (8 kilós ebről beszélünk, nem túl ijesztő) gyakran megkérdezem, hogy lesz kutyus? Erre 80%-ban az a válasz, hogy: jesszus, dehogy is.

Ezután egyre gyakrabban tapasztalom a város fb csoportjaiban, hogy zavarja az "újakat" a szomszédok kutyája, ugat, nem tud altatni, tvzni, létezni miatta, fúj xy város minek költöztem ide.


Szóval vélhetően lassacskán itt is elkezdhetnek azt hiszem majd elszaporodni ezek az esetek.


Szoktam látni kitéve nyomtatott papírokat kutyafuttatóknál, hogy VIGYÁZAT! MÉRGEZIK A KUTYÁKAT!

Azon gondolkodtam, hogy ha ilyen táblákkal körberaknánk bizonyos parkokat, tereket, közkedvelt kutyás részeket akkor az vajon üzenet lenne a kutyamérgező jelöltnek, hogy Ó, hát itt figyelnek, akkor ide nem szórom?

Ellenben hamis információ, amiért büntethetnek rémhírterjesztésért.


2020. aug. 25. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Az enyém is csak tőlem fogadja el az ételt. Viszont a fagyálló ellen nem tudok/tudnék mit kezdeni. Vagy ne adjak tippeket?
2020. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen férgeket nagyon kemény börtönbüntetéssel meg pénzbírsággal kéne jutalmazni.

+ egy pszichikai vizsgálat alá tenni

2021. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az ilyenek az emberekkel is simán megtennék, aki nem szimpatikus nekik vagy hangosabb
2021. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#6 hja és a megoldás az, hogy a kutyákat megmérgezzük. Grat.
2021. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy tapasztalat, hogy a kutyák nem ok nélkül ugatnak. Tudod a macskák imádnak nálunk is dögleni a kinti székben, kanapén és a kutyát direkt idegesítik este is. Na meg a vadak sem kizárhatók, hozzánk is szoktak járni és a kutyák ezt is ugatják, de hallhatnak bármilyen kis neszt is, pl madár lépked stb.
2021. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*Amúgy tapasztalat, hogy a kutyák nem ok nélkül ugatnak általában.
2021. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!