Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan állatmenhely Budapes...

Van olyan állatmenhely Budapesten, ahova csak úgy lehet sétáltatni kutyusokat anélkül, hogy onkentesnek kelljen lennünk?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem biztos hogy egy picit érthetőbben is meg tudod fogalmazni ezt a kérdést. Miért szeretnél egyáltalán állatmenhelyre menni kutyát sétáltatni?
2020. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: Például mert a kérdező szereti a kutyákat. Viszont rokonságában, ismeretségi körében nincs senkije, akinek a kutyáját sétáltathatná

A téma engem is érdekel

2020. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen nagyon tetszik ez a kérdés
2020. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Első vagyok, megértettem a kérdést. Én azt hittem hogy a kérdező a saját kutyájával szertne állatmenhelyre menni sétálni. Mondom azt minek?


Értem már, hogy a menhelyen lévő kutyákat szeretné sétáltatni. Facebook-os állatvédő csoportokban kérdezz rá!

2020. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk a Herosznál sétáltatni és a mányi menedéknél is. Vittünk adományt,pénzt is. De nem köteleznek semmire, a személyit kellett leadni míg kint voltunk kutyával. Mindig azt kértük ki,aki még nem volt aznap. (Persze ha bírtam vele :) )
2020. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🤗
2020. szept. 17. 13:42
 7/8 asper ***** válasza:
100%
Törökbálinti menhelyen lehet sétáltatni, én is voltam régebben. Közvetlenül a budaörsi mellett van, M7-esen balaton fele nem nagy távolság :) És van is terület sétáltatni :)
2020. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam Törökbálinton kutyát sétáltatni Sajnos elég keveset tudják vinni, van, amelyiket napokig nem visznek. Cédulákat tesznek ki, hogy mikor vitték utoljára, és lehetőség szerint azokat kérik sétáltatni. Gondolom, ez máshol is így van.
2020. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!