Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Melyik állatmenhelynek adomány...

Melyik állatmenhelynek adományozzak?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt lehetőségeimhez mérten szeretnék egy kisebb összeget egy állatmenhelynek adományozni. Olyan helyre adnám legszívesebben az ország bármely pontján, akik a leginkább rászorulnak, de nem tudják hallatni a hangjukat (nincs pénzük Facebook kampányokra, figyelemfelkeltő weboldalra stb.) Tudnátok ilyet ajánlani? Köszönöm!

2018. dec. 4. 15:23
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Zalaegerszegi Bogáncs.
2018. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Add annak, akik csak szegény drága Fülöp kutya miatt lettek “híresek” de azóta megint semmi hír róluk. Ők csak csendben mentenek, végzik a dolgukat.
2018. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
2018. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenféleképpen kisebb menhelyeknek adnék. Rájuk tényleg mindig lehet számítani, tisztességgel végzik a munkájukat. És persze sokkal kevesebb a támogatójuk.

Pl.: Befogad-lak Törökszentmiklóson, Szolnok városi állatotthon, akiket én ismerek és adományozok is nekik.

2018. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csongrád megyei Csellengők. Egyedül csinálja a csaj 25-30 kutyával, több, mint 700 ezer forintos adóssággal, kevés gazdisodással.
2018. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pomáz vagy Szentendre
2018. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Állatbarát Alapítvány (Nyíregyháza)

Zemplén Gazdátlan Állataiért Alapítvány (Sátoraljaújhely)

Manduláshegyi Kutyaotthon (Sárospatak)


De igazából szerintem minden vidéken lévő menhelyre igaz ez. :) De én csak őket ismerem közelebbről.

2018. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatmentő sereg. Ők nem menhely, de rossz sorsú állatokat mentenek.
2018. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! Ha tehetném, mindenhová adnék... de sajnos nem tehetem, így muszáj lesz választani. :( Legalább már van honnan!
2018. dec. 5. 11:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Komlói állatvédő egyesület
2018. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!