Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Győrben lehet olyan munkát...

Győrben lehet olyan munkát vállalni ahol állatok között vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves cigányságú férfi vagyok, 8 osztály végzetségem van. Kiskorom óta mindig is becsültem az állatokat, most viszont erőssebbé vált az állatokkal való megítélésem. Mindig is becsültem az állatokat. Nekem is van kutyám, cicám és tyúkok. Szeretek állatok között lenni. Győrben lenne ilyen munka? Például: Állatkert, vagy Állatmenhelyen munkalehetőség? Pl: Takarítani, ittatni, etetni állatokat.


Légyszíves ne legyetek előítéletesek, állatbarát vagyok, és nagyon szeretem az állatokat.


Köszönöm



2020. nov. 29. 17:03
 1/9 anonim válasza:
67%
Győrben van állatkert. Talán írjál nekik közvetlenül. Itt van a honlapjuk: [link]
2020. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megprobálom, hátha hasznos tagja lehetek ott.
2020. nov. 29. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Van győrben állatmenhely is, kérdezz rá náluk, van e igény a segítségedre.

[link]

2020. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Egyébként célszerű lenne valamilyen állattenyésztői, állatgondozói szakképesítést szerezned, azzal könnyebb elhelyezkedned ezen a területen. Ha nincs rá pénzed hátha a munkaügyi központ támogatná a képzésedet. Akkor szakmai gyakorlatra olyan helyre tesznek ahol már rögtön állatotokkal foglalkozhatsz. Ha ott meg lesznek elégedve veled lehetséges, hogy a tanfolyam, vizsga után alkalmaznak. Érdeklődj a munkaügyi központnál.
2020. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.
2020. nov. 29. 17:53
 6/9 anonim válasza:
65%

Szia!


Kránicztanya Győrszentivánon, esetleg itt is érdeklődhetsz, hátha akad nálunk valamilyen munka. :)

2020. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Győrben menj az Audiba dolgozni, ott van elég állat!

Ha sok helyen meg fordulsz a gyáron belül akár ritka nagy állatokkal is találkozhatsz..

Bocs ezt nem tudtam ki hagyni... :D

2020. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Győri NAV
2021. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na törtènt azóta valami? Amúgy èn győrbe az állatmenhelyre szeretnèk menni, azis egy nagyon jó hely.
2021. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!