Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek milyen ember az,...

Szerintetek milyen ember az, aki bántja az állatokat? Én pl nem tudnék fájdalmat okozni a macskámnak.

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Elmebeteg.

Én sem tudnék, de nemcsak a saját macskámnak, hanem másénak sem, és más állatoknak sem. És persze embereknek sem :)

2020. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül pszichopata aki ilyeneket csinál. Lehet h csak így szocializálódott.
2020. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vuk-91 ***** válasza:
86%
1.-vel értek egyet. Általában az állatok bántalmazása egy figyelmeztető jel, hogy valami nincs rendben az illetővel, lehet pszichopata vagy szociopata (jobban mondva egyike a 10-féle személyiségzavarban szenvedő beteg személy), akihez a rendőrséget kell hívni. Ha valami természetellenes, az az állatkínzás.
2020. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Pl a mamám simán belerúgott volna a macskákba akik hozzá jártak, ha elérte volna őket, de az ő apja alkoholista volt, és rendszeresen meg lettek verve. Meg az oroszok is kifosztották őket stb. Tehát nem érzékenyült el egy macskától. Mondjuk volt egy kutyája, azt szerette, de ami nem az övé volt azt nem.
2020. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, nem véletlen, hogy sok gyilkosról kiderül, hogy állatok kínzásával kezdte.
2020. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vuk-91 ***** válasza:
87%
Éppen ezért írtam, amit írtam.
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Rühellem a macskák sunyi képét, és azt, hogy csak élősködnek az emberen, semmi hasznuk nincs. Gyalázatos, amit művelnek az élővilággal, elpuszított madarak, kisemlősök tömkelegét hagyják maguk után, amelyek, a macskákkal ellentétben, fontos szerepet töltenek be az ökoszisztémában. Sok a macska, tizedelni kellene őket.
2020. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Aljas gusztustalan féregnek tartom azt, aki képes bántani egy kiszolgáltatott állatott. Ha rajtam múlna biztos rárohadna az ilyenre a börtön lakat.
2020. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyen senki álszent, aki kutyát vagy macskát tart, és például a náluk intelligensebb sertéssel eteti őket. Attól hogy nem a saját kezeddel ölöd meg, még te tehetsz róla, hogy sokkal több haszonállatot kell legyilkolni, hogy a te kis kedvencedet etetni lehessen.
2020. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

[link]

A macska rühellő hozzászólónak küldöm, nézze meg, ahogy egy gyereket megtámad a szomszéd kutyája és egy macska védi meg.

2020. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!