Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek ha a szomszédom...

Mit tegyek ha a szomszédom bántja a kutyámat?

Figyelt kérdés
Párszor már láttam hogy ütötte kerítésen keresztül, leöntötte hipóval a kerítés szélét stb, de ezt mind akkor hirtelen nem tudtam lefényképezni mert mire kimentem ismét már elment. Nincs bizonyítékom de a kutyám teljesen begőzöl ha csak meghallja hangját vagy meglátja, eddig ezt nem csinálta. Mit tegyek? Bizonyítékom nincs így nem tudok feljelentést tenni, de mindig félek ha elmegyek itthonról, nem bánja vagy bármi. A telkünkre nem hiszem hogy be merne jönni, mert nagy testű kutya de bármit bedobhat amivel megmérgezi.

2014. márc. 29. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyezz ki egy kamerát, rögzítsd, és irány a rendőrség.
2014. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jót írt, plusz valahogy kerítsd el rendesen a kert szélét, ha betonfallal, akkor azzal, de ne tudjon már átnyúlni, átönteni semmit.
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet.Szerezz kamerát,de ha lehet,a kutyusodat zárd be a lakásba,vagy valahova kerítsd el ahova a szomszédod nem tud oda férni sehonnan,mert ez nem játék.Jelenleg a kutyád élete a tét,te van a hírek is a halálos mérgezésekkel.
2014. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
tele van*
2014. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A közös kerítésetektől 1,5 méterrel beljebb húzz egy másik kerítést, hogyha elmész otthonról ne tudja bántani.

Amúgy nem kérdezted meg, mi a baja a kutyával?

2014. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

De egyébként milyen a szomszédod?

Tehát lehet vele normálisan beszélni vagy ilyen agresszív idióta féle?

2014. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan papírja van róla ahogy bolond úgyhogy, nem nem igazán lehet vele beszélni. Saját kutyájával is megteszi ezt. De igen szóltam neki, hogy jó lenne ha nem tenné de neki állt feljebb hogy azért csinálta mert zavarta hogy ugatja a kutya. Addig nem ugatta amíg nem kezdte el bántani így nem értem hol az összefüggés.. ha pedig zavarja hogy ugatja a kutya akkor sem az a megoldás hogy átnyúlok és megütöm mert az csak fokozza a problémát. A kamera az már nekem is eszembe jutott nem rég. Valószínűleg ez lesz a megoldás mást nem nagyon tudok. Mert a kerítéshez nem tudok se nádat rakni se semmit mert alsó szomszéd és az ő kerítése, az udvar meg kicsi ahhoz hogy 1,5 méterrel arrébb felrakjak egy újabb kerítést.
2014. márc. 29. 21:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ha bejelented akkor annyi szivességet is megtehetsz hogy elmondod hogy a saját kutyáját is bántotta , igy megmenekül ő is :) és a szomszéd meg csücsül a dutyiba , dehát ki tudja ... magyarország epontból semmis , nem veszik olyan komolyan az állatkínzást mint ahogy kéne .
2014. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ui: azért vannak kivéltelek :) mert van ahol komolyan veszik csak kevés e helyek száma sajnos :(
2014. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy kitettél egy kamerát, úgy nyúljon a kutyádhoz. Nem is kell, hogy igaz legyen.
2014. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!