Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hova fordulatok még tanácsért,...

Hova fordulatok még tanácsért, segítségért? (Nyúlszaporulat)

Figyelt kérdés

A szomszédunknak a budapesti társasházi udvarunkban nyúlszaporulata lett. Megint további kicsik születtek és a dolog elért arra pontra, hogy egy ismerősöm be akart avatkozni és már én is aggasztónak tartom az állatok számát.


Írtam a Nyúlmentőknek, de konkrétan olyan modortalan paraszt kommunikációt folytatnak, hogy semmiképp se hívnám ki őket a szomszédomhoz. (Eredetileg sem ez volt a tervem, hanem levelet írtam volna neki, hogy hol milyen segítséget kaphat, de így nem tudnám jó szívvel ajánlani őket.)


Hova lehet még fordulni professzionális segítségért ilyen problémák esetén?



2020. dec. 2. 00:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

De ez nem ütközik semmilyen törvénybe. Szaporulatot eladhatja.


A leválasztott rész miatt, keresd a közös képviselőt, vagy a jegyzőt.

2020. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ezt értem, de állatvédő nem tud mit tenni. Mégis mit tenne? Ha elviszik a nyulakat, attól még ugyanúgy ott marad a ketrec, ugyanúgy illegálisan van elkerítve az a kertrész. Tényleg, egyébként honnan tudjátok, hogy nem vette meg azt a kis területet magának?


Szóval a megoldás továbbra is az, hogy a jegyzőnek bejelentitek, akkor is, ha nem ismeritek az illetőt.

2020. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
nyulmentoalapitvany.hu volt, akit kerestél? Ha nem, nyugodtan kérdezd meg tőlük. A beltenyészet miatt lehet indokolt az állatvédelem.
2020. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!