Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apum megölte a nyuszimat. Idegességében földhöz csapdosta.

2021. febr. 17. 20:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nincs tapasztalatom férfiakkal kapcsolatban, vigyázok majd, hogy ki hogyan viselkedik.
2021. febr. 20. 19:25
 22/24 anonim ***** válasza:

Én mondjuk feljelenteném, mert:

1. nyomorult állatkínzó

2. nem tudhatnám, mikor fogja az ÉN fejemet a falba csapdosni egy elborult pillanatában (hisz nyúl már nincs, hogy kiélje az agresszióját)


És pont leszrnám, hogy az "apám", mert aki szándékosan bánt másokat, az egy féreg, nem ember.

2021. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 sajnos a legtöbbször SEMMI nem történik, főleg utólag, még a posztolót vennék elő hogy aztán bizonyítsa be hogy nem esett le a nyúl valahonnan arról nem is beszélve ha elmennek a rendőrök apuci vagy jól megveri ezért vagy nem, de az eddigiek alapján szinte biztos. Hidd el én lennék a legboldogabb ha megbüntetnék az ilyen véglényeket de sajnos azt tapasztalom hogy emberek szeme láttára folythatnál meg kiscicákat és megúsznád nagyon max felfüggeszetettel.
2021. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Semmit
2021. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!