Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ki lehet így hívni az állatvéd...

Ki lehet így hívni az állatvédőket? Kijönnek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Most költözünk egy faluba. Egy romosabb háznál kiláncolva láttam egy komondor féleséget. A szőre nem szép csíkokba volt hanem ilyen olyan csomókba. Párszor összerángot miközbe ugatott és eléggé olyan volt mintha fájdalma lenne. A szőrcsomók közti résből eléggé úgy láttam, hogy vékony. A lánc amivel ki volt kötve kb 1,5-1,6m magasan lehetett (vagy magasabban) és bár nem néztem meg jól de olyan hosszú volt, hogy hogyha alatta tudjon feküdni és pont ne fojtsa meg de lehet hogy hosszabb volt csak oldalasan ált a kutya és egy kicsit kijjebb szóval lehet 2m is az a lánc. A közelébe semmilyen edényt vagy tálat nem láttam amiből ihatna vagy ehetne. Nem túl barátságos lehet. Ha valaki kérdezi leírom, hogy hol van
2021. febr. 21. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az állatvédők mit csinálhatnak?


Kapun kívülről bekiabálnak.

Mert nem mehetnek be!

2021. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
65%
Szia, szóltál azóta az állatvádőknek és a jegyzőnek?
2021. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írtam privàtot.
2021. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!