Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Sztetek... Miért mérgezik...

Sztetek... Miért mérgezik manapság annyian a kutyákat?

Figyelt kérdés
Mi előnye származik belőle az embereknek, hogy egy ártatlan kutyust megmérgeznek? A gazdinak irtó nagy fájdalom elvesziteni kiskedvencét, és a kutya pedig semmiről nem tehet, az ösztönök vezérlik...

2021. febr. 28. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%

Lehet megölte a macskájukat.

Kijárkál az utcára, és zavaró, megtámadja a bicikliseket, ugrál a gyalogosokra.

Kidugja a fejét a kerítésen és harap/ugat.

A nap 24 órájában ugat, nem tudnak tőle pihenni.

Ugatja a szomszédot amikor az a saját kertjében van kint.


Rengeteg oka lehet.

2021. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Vannak akik elvadított gusztustalan kutyákat tartanak, vagy faszkiegészítőnek, vagy harci kutyának, vagy csak ez az elképzelés a "házörzőről".


Az ilyenre nem lehet hatni, jobb ha megdöglik és nem veszélyezteti tovább a postást, szomszédot, gyerekeket.


De gyakoribb hogy valaki fő a levében mert ugat a kutya, és így találja megoldani a problémát.

2021. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem szórakozásból csinál valaki ilyesmit. A fent leírtak valamelyike miatt lehet. Az állatkínzók nem mérgezik a kutyákat, hanem élvezettel gyilkolják felakasztják leszúrják agyonverik vagy el se tudom képzelni mi módon, lényeg hogy lássák ahogy szenved. Az ilyen szemét rohadékokat jól meg kéne büntetni. Viszont az, ha valakinek azért mérgezik meg a kutyáját mert más emberek életét lehetetleniti el, ott a kutya gazdája a felelős, hogy idáig fajult a dolog. Van az a határ, amikor már hiába kéri az ember szép szóval. Mert a válasz, hát mit csináljon nyávogjön?
2021. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Igen, ezt teljes mértékben megértem, szerencsére nem az én kutyusomról van szó!! VISZONT!! Ami engem felháborít az az, hogy egyre több ilyen van, és hiába a gazdi a hibas, nem ő szenvedni meg, hanem a kutya. Értem én hogy fáj a gazdának is, de a szerencsétlen kutya!? Ő csk a dolgát végzi, ösztönből csinálja a dolgokat, nem csk kipattan a fejéből hogy "nah akkor én most megharapok vkit". Ugyhogy most ideteszek a végére egy képzeletbeli óriás kérdőjelet!!

MIÉRT A KUTYA??

2021. márc. 1. 16:27
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
mert a kutya marcangolja szét a macskát, harapja meg az arra járót, nem a gazda
2021. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rendben.. Deh miért kell azonnal a mergezeshez folyamodni? Vagy miért kell a kolbászba/virslibe szögeket rakni?
2021. márc. 1. 16:38
 17/23 anonim ***** válasza:
31%
Hát hogy megdögöljön és megszűnjön a probléma.
2021. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Megnézném hogy akkor is ezt mondanád-e hogyha a te házikedvenceddel csinálnák ezt... De nem vitatkozom veled, mert látom hogy reménytelen.
2021. márc. 1. 16:42
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert ha a gazdit mérgezné meg akkor börtönbe kellene mennie.

De ez csak egy tipp.

2021. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tartanék olyan kutyát, ami pokollá teszi a szomszédok életét :-)
2021. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!