Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért kéne nekem a tengerhez...

Miért kéne nekem a tengerhez odapofàtlankodni,hogy delfint làssak?

Figyelt kérdés

Remélem sokan tudjàk,hogy a delfinàrium az egy àllatkínzàs,amiért sok megtévesztett turista fizet.

Sose értettem,hogy nem gondoljàk a turistàk,hogy egy delfinnek nem az lenne a dolga,hogy puszit adjon az embernek meg labdàkat dobàljon.

Szívem megszakad,hogy mire rà nem veszik azokat a szerencsétlen àllatokat.


Viszont nagyon sokan azt javasoljàk,hogy akkor nézzem meg a nyílt tengeren őket.


Ezzel az a problémàm,hogy miért kéne nekem odapofàtlankodnom,hogy a sajàt magam kívàncsisàgom ès élvezkedèsem céljàból megzavarjam őket.

Nem mellesleg a motorcsónak szennyezi azt,amiben ők élnek.


Ki hogy van ezzel?



Úgy döntöttem,hogy nem megyek a szabad leses programra sem.


2021. márc. 4. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Én válaszolok Neked normálisan, kérdező! Igen, én sem szívesen mennék oda hozzájuk, főleg fogságban lévőkhöz nem, hiszen az valószínűleg nem felel meg természetes igényeiknek. Emellett repülővel sem utazom szívesen, mert rendkívül szennyezőek. Norvégiában már van is gúnyszó azokra, akik állandóan repülni akarnak mindenhová. Minden jót kívánok!
2021. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Írd be a googleba és ott láthatsz delfint anélkül hogy utaznod vagy fizetned kelljen.


Én nem is értem amúgy sem a kérdést, sem a logikát, hogy neked alanyi jogon járjon egy bizonyos állatfaj megtekintése.


Régen ez tök rendben volt, hogy ha egzotikus állatot akarsz látni, akkor egzotikus tájra mész, sőt még szarvasért is ki az erdőbe.


Otz kezdődtek a gondok, amikor az otthoniaknak is vinni akartak az élményből.

2021. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Legjobb békén hagyni őket.

Ez után még egy relatíve jobb megoldás ott megnézni őket, ahol szabadon élnek.

A delfinárium meg undorító találmány.

2021. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13. Igen,ahogy mondod. A legjobb beken hagyni oket. Ok se jonnek be a hazamba kivancsiskodni,szennyezni a levegomet.
2021. márc. 4. 15:15
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
De mégegyszer. Mi értelme volt ezt kiírni ha tudod magadtól is ,hogy békén kell hagyni őket?
2021. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
És mi a helyzet az állatkertekkel? Meg az otthon kedvtelésből tartott állatokkal? (Nem a kutyára gondolok)
2021. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem jarok allatkertbe,es csak kutyakat es macskakat tartok,akik mentettek.


Azert irtam ki a kerdest,mert kivancsi voltam ,hogy mas is igy latja e.

2021. márc. 4. 15:27
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert a delfin nem tud odapofátlankodni hozzád. Vagy te mész vagy ő vagy nem látjátok egymást. Amúgy nem hallottam még olyan emberről, aki azért hunyt el mert még nem látott delfint élőben. Szóval neked sem lesz bajod, ha ettől tartasz. Vagy nem értem mi kényszerít téged, hogy ezt a kérdést fel kellett tenni.
2021. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
A dinoszauruszok sajnos kihaltak, mielőtt megcsodálhattam volna akár egyetlen példányt is belőlük. Talán ez az oka annak, hogy az emberek szeretik megtekinteni a környezetükben nem látható fajokat. Ha nem teszik, akkor lemaradnak róla. Gondolom nem kell mondanom, hogy fosszíliákból mennyire nehéz információt kinyerni.
2021. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez a kérdés nem arról szól hogy a kérdező nem megy, hanfm hogy más se menjen.


Megnyugtatlak kérdező, nem voltam és minden bizonnyal nem is megyek már ebben az életben se delfináriumba, se delfin lesre.

2021. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!