Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lesz a közeljövőben tüntetés...

Lesz a közeljövőben tüntetés az állatkínzás ellen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 11:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szánalmas , primitív ember vagy utolsó!!


Én már nem fogok érvelni. Meggyőzödésem, hogy nekem van igazam:)

2021. aug. 31. 21:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja,nyílván én vagyok az.Remélem egyszer levágod azt a láthatatlan frufrut a szemeid elől és tovább fogsz látni az orrodnál.
2021. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy at állatvédők többsége csak a kutyákig és macskákig látnak.


Semmivel sem lenne rosszabb hely Magyarország, ha holnap fele ennyi kutya, macska lenne csak.


Az már jóval nagyobb gond, hogy az utóbbi időben 2 millióval csökkent a fecskék száma.

2021. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

10-es, abszolút egyetértek.

Arról nem is beszélve, hogy egy lesüllyedt, hajléktalan ember társadalmi szinten is probléma. Mert ugye nem dolgozik = nem adózik. Ráadásul elkezd zülleni, inni. Aki kicsit is ismeri ezt a témát az tudja, hogy sok hajléktalan teljesen konszolidált, normális életet élt, csak mondjuk kirúgták. Aztán nem tudta fizetni a hitelt, ezért kilakoltatták. Ezt kéne megakadályozni, hogy ne induljon el a lejtőn. Egyrészt látványnak is rossz, nem emberhez méltó élet ez, másrészt az államnak sem jó.

Egy kutya vagy macska nem fog társadalmi problémát okozni.

Szigorítsák az állatkínzásért kiszabható büntetést, oké. De ne abban merüljön már ki se a törvény se egy ilyen tüntetés, hogy Julika néni odaadta a maradék gulyáslevest Buksinak, ezért állatkínzó, mert nem prémium táppal etet. Aztán azt egy vállrándítással elintézzük, hogy a hónapokig tartó várólisták és a kórházak állapota miatt hal meg valaki valamilyen betegségben hosszú szenvedés után, amit egyébként gyógyítani lehetne, ha időben kezelik.

Tehát az arányokkal van óriási probléma.

Tudom, szánalmas vagyok azért, amiért emberszámba veszem a fajtársaimat.


"Meggyőzödésem, hogy nekem van igazam:)"

Vannak érvelési és vita-versenyek. Na, az biztosan nem neked való. :))

2021. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A kérdésem így hangzi “ Lesz a közeljövőben tüntetés az állatkínzás ellen?”

Ki a fene mondta, hogy nem sajnállok egy hajléktalant? Egyre szánalmasabb ami itt megy, sok analfabéta felnőtt akinek nincs élete ide kommentelget olyanokat amik nem is a kérdésre ad választ és vitázik magában.

(Utolsó ezt nem neked szántam, neked teljesen igazat adok.)

Tehát az egy dolog hogy vannak társadalmi problémák igen szomorú.

Azt kérdeztem lesz e tünetetés?

Hogy kapcsolodik ide a csoveskedes? Sehogy..

2021. szept. 2. 14:51
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező eddigi válaszaidból, és a leszarom stílusodból ítélve ne csodálkozz hogy ezt lehet rólad levonni. Teljesen érthetően el lett magyarázva, hogy jelenleg sokkal nagyobb gondokkal kell szembe nézni, de te csak addig látsz, hogy a kutya nem tehet róla ha kirakják.

Menjél, ha nagyon akarsz, tüntess egyedül vagy a baráti köröddel, nem kell feltétlenül elbújni a tömegben ;) kinyilváníthatod a véleményed egyedül is, pont ahogy itt is teszed név és arc nélkül, persze tudom hogy így jobban mered.

De hidd el, ha kitör a totális káosz és a háború, arról sem a kis ember tehet, de a tüntetők akik elvonják a figyelmet arról hogy embereket mentenek Afganisztánból vagy bármi más fontosabb problémával foglalkozzanak, ők szintén hozzá járulnak majd ahhoz a szarhoz, amit mindenki kap majd.

2021. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Te jó isten! Nagy bajok vannak itt az agyban.

az allatkinzas bunteteseert szeretnek tuntetni, nem az a bajom hogy kidobjak

2021. szept. 2. 15:35
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Te ne egyenlen dolgot tűntess.Magadat.

Végtelenül csőlátású,együgyű,buta ember vagy.Nem is tudom,hogy egyáltalán hogy vagy még életben ennyire alacsony értelmi szintel.

És merészelsz dobálózni azzal,hogy itt bárki is primitív,vagy buta.

Holott egyedül te vagy az,ez olyan tipikus 😅

2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

-ne

A telefonom is lesüllyedt a szintedre.Ideje lesz a fiókba tenni.

2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát én megis vittem valamite az alacsony szintemmel😂

Viszont en ezt itt lezartam es torlom is a kerdeseim kozul hogy ne kapjak ertesitest a sok “primitiv, buta emberektol akiknek nincs eletuk”.

Szoval nem kell tobbet irogatni mert nem erdekel es nem kapom meg😘

2021. szept. 2. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!