Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A magyarok miért dobják ki...

A magyarok miért dobják ki sorba,kötik ki étlen-szomjan,vagy éheztetik kutyájukat,macskájukat?

Figyelt kérdés
Állatmentõ csoportokban sorra olvasni naponta hogy,aranyos kiscicákat,kiskutyákat,idõs,beteg állatokat kidobálnak,kikötnek,mig Ukrajnából hozzák magukkal az állataikat.Milyen hülye divat lett itt ez Magyarországon kidobni?

2022. márc. 4. 11:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vagyok, egész életemben voltak kutyáim, soha egyet sem dobtam ki, vagy kínoztam meg. Kikérem magamnak ezt az alattomos magyarellenes uszítást. Egyébként te milyen (kettős ) állampolgár vagy ? Lenne egy tippem.
2022. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nězzetek meg néhány állatmentõ csoportot Facebookon,meglátjátok,hogy szinte ilyen ügyekkel vannak tele,ahol kidobva stb.vannak kutyák,macskák."


Mégis mit vársz, mi legyen egy állatmentő csoportban?


És ez évtizedek óta így van, régebben segítettem állatvédőknek. Mint ahogy rengeteg más országban is előfordul, meglehetősen kevés az olyan ország, ahol a kóbor kutya-macska kérdést rendezni tudták. Javaslom, szélesebb körben tájékozódj. Egyébként pedig ami a facebookon vagy hasonló helyeken megjelenik, az csak egy igen kis szeletje a magyar állattartásnak, és ha nem csak állatvédők oldalán olvasgatnál, átfogóbb képet kapnál. Pl. ha agilytisek oldalán kezdesz el olvasgatni, akkor azt hiszed, hogy minden magyar kutyatartó agilityzik? Ugye, hogy nem? Ha Barfos csoportban olvasol, akkor azt gondolod, mindenki nyersen etet itthon?

Na hát akkor az állatvédő oldalakból sem kell általánosítani.

2022. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztetőül a kérdezőnek: [link]


De ha nem szeretne rákattintani akkor a címet idebiggyesztem neki: A fociért mindent? Élve égetik el a kóbor kutyákat az ukrán hatóságok!


És mindezt egy EB rendezés miatt 2012ben.

2022. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én, demoralizáló felforgató! Ahogy írják, ha ukrániában magyar vagy kapsz a pofázmányodba. Putyintól emiatt is most szaladhatnak az ukránok. S mi történik? Nyújtsd oda a másik orcádat is krisztusi tanítást és a felebaráti szeretetet gyakorolják a magyarok amikor fogadják be százezrével az ukránokat.


Azt gondolom, hogy most a nemzetünk nagyvonalúságáról tanúságot tettünk. Az ukrán politika érdeke lenne, hogy aki ellen (is) uszították az állampolgáraikat, azokról ne azt lehessen látni, hogy a bajban milyen jó emberek. Mert hogy néz az ki? Ezért, ha itt bomlaszt valaki és uszít az ukrán ellen, máris létjogosultsága lesz az eszmének.

Nem tudom kérdező, milyen gazdád van neked akik azt gondolták van annyira hülye a magyar, hogy ilyen átlátszó, közben nemtelen provokációnak felül?

Hozzák az ukránok a kisállataikat, segítünk ahogy csak tudunk, emberen, papagájon, reméljük az ő "magyarszeretetükre" fordított esetben soha nem lesz szükség. Arról koldulhatnánk.

Nem jobbak és nem rosszabbak az ukrán állatszerető gazdik a magyaroknál!!!

2022. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
93%

Van ám ilyen beszámoló is, kérdező:

[link]


A kérdést egyébként provokációként jelentettem.

2022. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind örökbefogadott kutyák:

[link]

[link]

[link]

2022. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
25-26 ano imnak,aki jelentett.Nyugodtan jelentsél,te kötsz belém,mert én csak egy kérděst tettem fel állattémában,nem politikai célzattal.Ha nem tetszik,nem kell válaszolni.
2022. márc. 4. 13:35
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, milyen céllal tettél fel kérdést, általánosítasz, és nincs igazad. Te mész szembe az autópályán, nem a többiek a hülyék. Nyilvánvalóan provokáció a kérdés célja.
2022. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Higgyél amit akarsz!Akkor hallgass inkább,ha nem tetszik.
2022. márc. 4. 13:41
 30/40 anonim ***** válasza:
92%
27# Álnaív jóságos tisztalélek, tee! Nagyszempillarebegést képzeljünk-e a kérdés mellé?
2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!