Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ukrajnában egyre gázabb a...

Ukrajnában egyre gázabb a helyzet. Mit lehet tenni az ottani állatkertekben/ menhelyeken/ vadasparkokban ragadt állatokért?

Figyelt kérdés

Az emberek képesek harcolni, elmenekülni, de az ilyen steril környezetbe zárt vadállatok nem.

https://www.youtube.com/watch?v=e52DaGSq_Lg

Ezzel a videóval találkoztam, nem hiszem hogy sokáig kibírná a kijevi állatkert. Második Világháborúban is nagyon megsínylették az állatkertek. Lehet nekik bárhogy segíteni? Vannak mentő akciók?



2022. márc. 12. 23:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Imátkozni. De az emberekért is.
2022. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
De aranyos vagy :). Hát a reménykedésen kívül sajnos tényleg nem sokat. Az az egy van még, hogy az állatkertek szerencsére nem kifejezett célpontok.
2022. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy.
2022. márc. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Ha akarták volna, már rég felvették volna a kapcsolatot a szomszédos állatkertekkel.
2022. márc. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ottaniak tudnak a legjobban segíteni,és az ottani állatvédők de ha te is akarsz próbálj velük kapcsolatot keresni, az állatkertekkel és kérdezd hogy tudsz,talán adománnyal,gondolom.
2022. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Én csak két, Kijevből kimenekített oroszlánról olvastam (fotó is van róluk, egy évesek és nagyon aranyosak):

[link]

2022. márc. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én olyannal találkoztam, hogy 6 oroszlánt, 6 tigrist és még pár ragadozó állatot sikeresen átszállítottak a Lengyelországi állatkertbe. De ez csak kb 20 állat, és a kijeviben elvileg 4500 állat lakik.
2022. márc. 13. 11:07
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha elhúzódó háború lesz akkor sajnos elfognak pusztulni.


Oroszok lőnek mindent, simán kinézem belőlük, hogy sajnos az állatkertet is lebombázzák/lerakétázzák :@

2022. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Lengyelországba vittek át állatokat állatkertekből, azt tudom.
2022. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Vagy keress kapcsolatot külföldi állatvédő szervezettel, vagy valami hazaival. Én ismerek egy menhelyet, akik hoztak és befogadtak ideiglenesen Ukrajnából kutyákat, azt mondjuk nem tudom, hogy gazdis vagy menhelyi kutyák. De megkérdezhetsz egy ilyet is, és akkor akár őket támogatni.
2022. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!