Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ukrajnában egyre gázabb a...

Ukrajnában egyre gázabb a helyzet. Mit lehet tenni az ottani állatkertekben/ menhelyeken/ vadasparkokban ragadt állatokért?

Figyelt kérdés

Az emberek képesek harcolni, elmenekülni, de az ilyen steril környezetbe zárt vadállatok nem.

https://www.youtube.com/watch?v=e52DaGSq_Lg

Ezzel a videóval találkoztam, nem hiszem hogy sokáig kibírná a kijevi állatkert. Második Világháborúban is nagyon megsínylették az állatkertek. Lehet nekik bárhogy segíteni? Vannak mentő akciók?



2022. márc. 12. 23:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

#16#17 vagyok


Képzeld 19-es, én szoktam jótékonykodni, na de nem névvel, öntömjénezően.

Nem szónokolok felsőbbrendűségről, a törvény ilyen, egy állat kevesebbet ér egy ember életénél, és etikailag is így van rendjén. A felvázolt példádra reagálva azt kell mondjam, hogy mindenképp felszólítanám az illetőt, felvételt készítenék(mert ugye enélkül a hatóság is csak kijön és összeteszi a kezét, csak ennek van ereje, ezt le lehet adni híradóban és ez, alapján el is lehet valakit ítélni évekre, még akkor is, ha egy állat arra a 10-15-30 másodperces bizonyító erejű felvételig szenved.)

és ha van velem valaki hívatnám vele a rendőrt az ő telefonján.


Olyan nehéz elképzelni, hogy valaki nem radikális? Hogy valakinek kiegyensúlyozott lelkiismerete van? Hogy ha valaki valami ellen szót emel, akkor nem áll ki az ellentéte radikalizációja mellett?

Hidd el, ha egy állatvédőt, vagy szálsőjobbos embert látok az utcán, akit éppen halálravernek, egyiknél sem fordítom el a fejem. Miért? Mert egyik sem helyes, legfeljebb a te kis radikális világodban.

Meg kellen tanulni a ló közepén ülni. Nem itt mocskolódni, a normális állatbarátokat is lejáratjátok ezzel, bár ez a kifejezés is enyhén részrehajló.

Én nem vagyok az állatok legjobb barátja, mert nem adok nekik nyelves puszit arra a szájára, amivel a végbelét nyalja, meg amivel a kutya macskakakit eszik, de nálam nem is sétál végig a konyhapulton, és az ételben sem fogsz macska és kutyaszórt találni a higiénia hiánya miatt. Voltam már olyan háztartásban, ahol az állat diktált, van is műsor róla a tv-ben, amiben gazdikat idomítanak, meg olyan is, ahol az állati fekáliában úszik a lakás. nyilván nem feltételezem az utóbbi szintet az itteni érdekes emberekről, de azon a mezsgyén jártok.


Volt egy olyan hír is egyszer, hogy egy állatkertben bemászott egy gyerek, és lelőtték az állatot. Biztos hallottátok. Nem kell szóvá tennetek, tudom mire gondoltatok. És az nem összeegyeztethető egy jóérzésű emberrel, és koránt sem humanista.


Olvassatok több szépirodalmat, és legyen szép napotok.


Nem vagyok humanista, én egyik oldalra sem esek át reményeim szerint, a kiigazítást ha jogos, elfogadom. (ilyen itt nem történt)

2022. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A szőrt az ételben, kimaradt ;)
2022. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Friss:

[link]

2022. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kenguruk és egy makákó mentése:

[link]

2022. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy oroszlán és egy farkas kimentése (a zsiráfot is meg fogja próbálni):

[link]

2022. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Most van szó a Fókuszban az ukrajnai állatokról.
2022. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%

Borodyanka...

Több mint 300 állat halt éhen a menhelyen. A tulajdonos ott hagyta őket bezárva étlen-szomjan. Meg lehet nézni a képeket, aztan arról beszélni, hogy az ember fontosabb.

Aztán tükörbe nézni. Esetleg letenni a telefont és bele gondolni, hogy mit élhettek át ezek az állatok, akik szépen lassan éhen haltak, bezárva, az utolsó pillanatig reménykedve, hogy jön valaki aki inni ad, enni ad.


Igen, igen..az ember mindenek felett!

Hányinger ez a világ.

2022. ápr. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%

Egyszer felpontoztok 100%-ra egyszer nem, most megint nem fog tetszeni nektek.

Nézzetek számokat, hogy itt MO-on ha egy szomszéd településen influenza van, és a mellette lévő faluban a teljesen egészséges állományt 20 000 számra kényszervágják, elégetik nem kizárva a gazdasági érdekeket az állatok pusztulását illetően, az bezzeg senkit nem zavar, csak a kutyus meg cicus. -_-

Te is hányingert keltően gondolkodsz.

Most meg kellene szakadjon a szívünk? Természetesen sajnálni való dolog, de ennyi összesen.

2022. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Hülye

2022. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!