Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért kell így kínozni szegény...

Miért kell így kínozni szegény állatokat?

Figyelt kérdés
Szerintem be kellene tiltani az állatkerteket. Tavaly voltam életemben utoljára egyben és azt is megbántam. Láttam egy szegény kis elefántot bezárva egy hatalmas "terembe" egyedül, semmi növény nem volt körülötte, se semmi, csak széna amin aludjon, étel és víz. Istenem, annyira sajnálom ezeket az állatokat. Most pedig láttam egy videót, hogy afriában mennyire szabadon élnek ezek az állatok és mennyivel boldogabbak mint az amelyik be volt zárva. A szívem szakad meg ha erre gondolok.

2022. márc. 28. 04:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, Vásárhelyen voltál? Az a szegény elefántot én is sajnálom. Meg az oroszlánokat is, meg a kis dobozokba begyúrt kígyókat, krokodilt is. :'(

De pl a macik, farkasok, nagymacskák civilizált helyen vannak.

Meg nyilván fejlettebb országokban sokkal jobban bánnak az állatokkal.

2022. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, Vásárhelyen.
2022. márc. 29. 13:05
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Az elefánt csak télen meg rossz időben van a bunkerben, ha meleg van akkor kimegy arra a nagy füves-fás helyre, ahol a zebrák meg a csavart szarvú állatok vannak. Nyilván a hidegben nem fog kimenni.

A kígyókat, halakat én is sajnáltam.

2022. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ezt jó volt olvasni, örülök hogy melegben kint van :)

Azokat én is nagyon sajnálom, tényleg nagyon kicsi helyen tartják :/

2022. márc. 29. 19:44
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
aki három műszakban éhbérért dolgozik azt nem sajnálod ?
2022. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!