Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A kutyá megmérgezték Ukrajnába...

A kutyá megmérgezték Ukrajnában, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ukrajnában élünk Kárpátalján! A stafi husky kutyánkat megmérgezték tudjuk ki volt mert régen egy kutyánkat megölték főbeütötték és mondták ha ez is kimegy egyszer az utcára főbe üti! erre meghalt!

Itt Ukrajnában van-e erre törvény?


2022. máj. 6. 15:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy hogy megy nálatok, de én egy dokitól kérnék valamilyen hivatalos papírt, hogy mérgezés volt a halál oka és közben szólnék a rendőrségnek. Ha elküldenek, hogy ilyennel nem foglalkoznak, akkor megkérdezném, hogy mégis kihez fordulhatok, hátha kapok érdemi választ. Meg persze a netet is átkutatnám és az ukrán gyakorin vagy hasonló oldalon is rákérdeznék.


Off, de én is abban a hitben éltem, hogy kicsit megállt az élet nálatok, sorra jönnek a hírek, hogy menekülnek ki az emberek az országból, az állatkertekben sorra halnak az állatok, a menhelyekre meg közeli ismerőseim is visznek ki Bp-ről indulva furgonokkal adomány tápokat (méghozzá a leggagyibbakat, mert már az is jó) ráadásul több tenyésztő/sportkutyás meghalt elvileg bombázás közben a saját otthonában.

2022. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
84%
Simán lehet a valamelyik szomszédnál van kint patkányméreg és megevett már egy eleve mérgezett egeret, patkányt. Nem biztos, hogy direkt tették el láb alól
2022. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!