Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mégis hogy képes valaki...

Mégis hogy képes valaki megmérgezni egy kutyát? Mit érez az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Megmérgezték a szomszédunk kutyáját akit én is nagyon szerettem. A gazdija egy kislány volt. Békés külvárosi környéken lakunk. Állítólag a postás mérgezte meg mivel megharapta. Nagyon szerettem ezt a kutyát és próbálok válaszokat találni a halála után egyszerüen nem tudok belenyugodni az egészbe. Nekem is van kutyám és most még jobban vigyázok rá de egyszerűen lesokkolt az egész. Nem gondol bele ebbe az ember, hogy tönkreteszi mások életét? Persze nincs bizonyiték, hogy ki tette volna szóval semmi következménye nem lesz. Borzasztó az egész, nem tudom feldolgozni azt az értelmetlen halált. Mit érez az ilyen ember?
2017. júl. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem ember, csak egy rohadt féreg. a pokolban fog elrohadni.
2017. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon érthetetlen téma ez számomra is!

Én úgy gondolom,hogy aki állattal ilyet tesz, azt be kéne vágni a börtönbe egy időre..Az ilyen emberre is veszélyes lehet később.

Normális ember ilyet nem tesz..


Másik off téma: egy időben szórólapoztam, a környék összes ládájba kellett dobnom.

És hát volt ahova nem tudtam odaférni, mert konkrétan a kutya habzó szájjal acsarkodva a postaládához kapott belülről, tuti megharapott volna, ha odanyúlok bedobni a szórólapot..

Szóval ha meg is harapta a postást,az a gazdik hibája lehetett

De természetesen ettől függetlenül soha nem szabadna ilyet tenni, undorító..Nem ember.

2017. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Mit érez? Ha igaz, hogy megharapta: fájdalmat, haragot, bosszúvágyat. Semmi empátiát, semmi szeretetet.
2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 .,,.,,.,, ***** válasza:
Ha valakit egy kiskutya harap meg és megmérgezi az tényleg rossz, de ha valaki egy nagytestű kutyát tart és nem tudja bezárni, úgy tartani hogy másban ne tegyen kárt , annak nem kell kutya!!! Én szórólapozom és nem egy olyan ház van ahol nem lehet rendesen betenni az újságot a postaládáb mert félek hogy odakap a kutya, esetleg ha egy kicsit mintha elindulnék és akkor a kutya végigfut a kerítés mellet, és ilyenkor gyorsan beleteszem a postaládába. De van olyan utca ahol nem lehetet véigmenni mert egy nagytestű keverék kutya mindig kint volt, még motorral se mert akkor is odakapott a lábamhoz, szóval akinek kutyája van és nem bírja rendesen bezárni az meg is érdemli
2017. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!