Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csökkent-e az elmúlt 10 évben...

Csökkent-e az elmúlt 10 évben a kóbor állatok száma Magyarországon ?

Figyelt kérdés
Van-e arról statisztika, hogy 10 év alatt történt-e javulás az állatvédők, menhelyek munkája, az ivartalanitási akciók, állattartással, szaporitással kapcsoaltos felvilágositás ..stb. nyomán ?
2022. okt. 6. 02:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert csak hallottam róla félfüllel, de állítólag más menhelyekkel is kekeckedik a NAV.
2022. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem azért van javulás, a környezetemben azt látom, hogy egyre kevesebb embernek van kutyája, macskája, egyéb állata, mert szerintük van egy szint, ami alatt állatot tartani erkölcstelen és ezért nem is vállalnak. Egyre többen ivartalanítanak, egyre többen sétálnak a kutyájukkal, egyre többen engedik be őket a házba és próbálják megfelelő kajákkal etetni, baj esetén meg állatorvoshoz fordulnak. Kóborló kutya szinte már nincs is a falumban, régen azért volt bőven.
2022. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!