Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » TikTokon az állatkínzást...

TikTokon az állatkínzást hogyan lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Egy (sajnos nagyon népszerű) tiktokker szerint menő dolog az, ha (elkapás után egyből) ledobálja a kutyát, úgy, hogy közben még "köröket tesz" a levegőben, - "merthogy ez jó..."



Előtte csinálnak trükköket, hiszen ez erről szól, - hogy népszerűsítse magát azáltal, hogy olyan kutyatrükköket hajtanak végre, amit egyébként bárki meg tud tanítani a kutyájának, - megvágja a klippet, és alárak egy zenét.


Ezek alapból sem olyan trükkök, mint mondjuk az ,,ül", ,,pacsi",.... - Amik egyébként jók, meg minden, de szerintem eléggé felháborító, hogy azzal végződik, hogy arra utasítja a kutyáját, hogy ugorjon a karjába, aztán csakúgy ledobja a földre, mint egy tárgyat, minden ilyen önreklámos videójában!!



Csak szeretném tudni, hogy az állatkínzást TikTokon hogyan jelenik fel. (Illetve, hamár itt tartunk, kíváncsi lennék a véleményetekre is)



#"thesupercollies"
2022. dec. 25. 20:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, hogy kicsit túlzásba estem az állatkínzással kapcsolatban, de szerintem ez akkor sem jó!
2022. dec. 25. 20:24
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
Ha zavar, ne nézd a videóit.
2022. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
68%
TikTokon bármit meglehet csinálni büntetlenül,mert ez menő..
2022. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Küldd el egy újságnak, tuti lesz visszhangja :D
2022. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#5 melyiknek? 😜😅😂
2022. dec. 25. 21:43
 6/25 Páncélos szúnyog ***** válasza:
37%
Állatkínzás :DDDDDD Akrobata kutya ismerős?
2022. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Ez melyik?
2022. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
A tiktok kínai. Ott konkrétan meg is eszik a kutyákat. Szerinted zavarna ott bárkit, ha bejelentenéd, hogy valaki ledobott egy kutyát? Annyira hangosan röhögnének, hogy idáig hallatszana.
2022. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#7 igen de az, hogy a földre dobálja mióta trükk? Azt a csavart a levegőben sem ő csinálja, hanem eleve a hátára fordítja.



Egyébként mindenkinek mondom; NEM VAGYOK ENNYIRE LELKIISMERETES, ÉS ÍRTAM IS AZ ELEJÉN, HOGY LEHET HOGY EGY KICSIT ELTÚLOZTAM, HOGY EZ MOST TÉNYLEG ÁLLATKÍNZÁS, de azért szerintem ez akkor sem teljesen humánus módszer...!

2022. dec. 25. 22:34
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Szoval szerinted sem az, de azert megiscsak es valaki csinaljon valamit mert NEKED nem tetszik. Aha, almodj kiralylany...
2022. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!