Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd állatkinzó ezért...

A szomszéd állatkinzó ezért fellehet jelenteni vagy ne?

Figyelt kérdés
van neki 2 francia bulldogja és kint tartja őket már 3 éve kb igaz télen van egy keneljk ami fűtött be van szalmázva nekik meg ha kijönnek van rajtuk 2 kutyaruha nyáron meg locsolja őket vizel elég jól érzik magukat kint de ezért fel lehet jelenteni vagy haggyam?
2018. márc. 24. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem állatkínzás
2018. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
átfogalmaznám jól tartja őket?
2018. márc. 24. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég jól tartja őket.
2018. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igaz rengeteget foglalkozik velük meg sétáltatja őket brit care tápt esznek csak hát kint vannak tartva
2018. márc. 24. 14:34
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor nem kinozza őket ugye?Nagyon kedves néni amugy
2018. márc. 24. 14:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha kint vannak. Főleg télen van fűtésük, nyáron hűtésük. Normálisam eteti, és foglalkozik velük. Nincsen semmi gond.
2018. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
okés,csak van egy ismerősöm vagyis barátnőm és ő azt mondta hogy kinzoza őket meg jobb lenne ha elvinnék menhelyre.Amugy voltam már nála
2018. márc. 24. 14:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem se csak az egyik barátnőm már szinte mániákus és azt mondja hogy kinozza a kutyákat meg inkább vigyék el menhelyre mert még ott is jobb helyük lenne.Pedi én is voltam már a néninél és van egy szinte szobaméretű keneljük ami fűtve van olyan plsuz 10 15 fok van van szalma is bent meg még egy kutyaház.Nyáron meg szoktam látni hogy vesz nekik ilyen kis medencét is hohy ha melegük van lehűtség magukat.Meg azt hiszem valami szuper táppal eteti őket azt hsizem brit care vagy mi
2018. márc. 24. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kínozza, nyugi. Bár rövidszőrűek van télen fűtésük, nyáron hűti őket. Jó minőségű tápot kapnak, és foglalkozik velük.
2018. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak olvastam itt pár kérdést és le lett ordítva a kérdező hogy mi az hogy kint tartja nem való kintre az orra miatt sem
2018. márc. 24. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!