Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állat védő csoportokhoz hogy...

Állat védő csoportokhoz hogy lehet csatlakozni? Vagy állatmenhelyen állatokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tenni valamit a bajban lévő állatokért,, de így egyedül nem sok lehetőségem van. Kezdjük ott, hogy fel kell őket kutatni, mert szerencsére azért nem minden sarkon terem egy kóborka, vagy bármi bajba jutott négylábú.

Nem értek ehhez. De segíteni szeretnék.


2023. jún. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy közeli menhelyet/szervezetet, nézd a posztjaikat, hogy miben kell nekik segítség, írj nekik. Adományt mindig szívesen fogadnak, de sokszor kell pl fuvarsegítség, vagy takaritasban/setaltatasban segítség
2023. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annó elkezdtem a neten felkutatni a közelembe lévő egyesületeket és keresgéltem a posztjaik között, hogy nem keresnek-e önkéntest. Ahol láttam, hogy van felhívás, jelentkeztem, pár nap múlva pedig már mentem is.

Pár év önkénteskedés után azt mondom, hogy nyugodtan írj rá egy szimpatikus szervezetre, hogy szívesen segítenél, nem kell megvárni, hogy ők rakjanak ki önkéntes toborzó posztokat. :)

2023. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!