Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen állat kínzása számít...

Milyen állat kínzása számít állatkínzásnak? (amit büntetnek)

Figyelt kérdés

Ha pl egy egeret nyír ki valaki, azért nem kap semmit de ha egy macskát vagy egy kutyát akkor azt büntetik.

A nyulat le szabad vágni mert azt megeszik szóval az nem állatkínzás.


2010. okt. 31. 05:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt vettem Mo. Egy háztartási boltban, megkérdeztem van e olyan csapda ami nem öl és ezt ajánlották.
2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Nem helyes az egérfogó, illetve nem mindegyik. Nekünk volt a lakásban egér és egy olyan egérfogót használtunk amibe bele ment de nem tudott kijönni és volt rajta egy kis ajtó.Belement az egér, sértetlen volt és kivittem az udvarra az egérfogóval együtt és kint elengedtem, senki nem szenvedett sem én , sem ő!"


Inkább adtad volna oda a macskának vagy vkinek akinek van macskája, de még a madárpók is megeszi.

Amúgy ha elengeded az udvaron akkor nem sokáig tart neki visszamenni a házba.

2010. okt. 31. 21:46
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez az egérfogó cucc úgy néz ki, mint egy mini kalitka. Alul fa (legalábbis a miénk), ezen van a fém rész, függőlegesen futó "rács", ami a tetején úgy fut össze, hogy lehajlik az aljába belülre (olyat képzelj el, mint egy török sátor, csak a teteje nem felfele, hanem lefele, a padló felé tartana), itt megy be az egér, de visszafele már nem tud. Mindjárt keresek képet, biztos van.

Ja és én a szomszédos szántásra szoktam kivinni, néha még kaját is viszek magammal, amit aztán otthagyok.

2010. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem adtam a macskának, nem öltem meg és egyáltalán nem bánom, hogy nem öltem meg, ha újra bejön újra ezt fogom tenni. 2 éve történt az eset és még nem jött vissza! Különben meg 2 macskám van és bármilyen hihetetlen neked nem eszik meg az egeret és nem is fogták meg itt a házban sem!

2010. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem az élve fogót.


De jó! Köszönöm a képet. Gondolom gazda boltba lehet kapni mifelénk is. Megkérdezem!

Estleg meg tudjátok mondani, hogy kb. milyen árban lehet?

2010. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Miért kéne mindenkiek megölni megkínozni akár a legkissebb állatot?

Szerencsére nem mindenki olyan mint te. Remélem egyszer jól megkostól egy kutya!

2010. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egérfogó drótkalitka

Cikkszám: 5041112

Méret: 15 x 15 cm.

Mennyisége: 1 db.

Az egérfogó alja: négyszögletes fa. Teteje: félgömb drót kalitka.



Ár: 1.208 Ft + Áfa (Br. 1.510 Ft)


Itt, a honlapon, ahonnan a kép is származik, ennyibe kerül, de ez gondolom mindenhol más - bár túl nagy eltérések nem lehetnek. A miénk már nagyon régi.


Szívesen (a képet), örülök ha segíthettem :)

2010. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

De jó! Nincsen ökör ára.

Ilyet fogok venni!

Köszi!

2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
gyilkoságra uszitani egy másik élölényt az egyik legsulyosabb bün sok helyen büntetik már az ilyet
2013. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!