Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatvédők miért mennek...

Az állatvédők miért mennek szembe az emberiséggel?

Figyelt kérdés
Ugye az embernek húsra van szüksége, ezt az állatokból nyerjük. Ehhez viszont az állatokat meg kell ölni.
2012. szept. 24. 15:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Igen, meg kell ölni, de nem megkínozni, stb...
2012. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Lepontoztátok Lekváros Kenyeret, de akkor is igaza van. Lehet húst enni, de nem mindegy, hogy az az állat szenvedett amíg élt, vagy mondjuk vígan legelészett egy mezőn..
2012. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Én a két elsőt inkább felpontoztam.
2012. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az állatvédők nem azt mondják, hogy nem szabad állatot ölni. Én is állatvédőnek tartom magam, de eszem az állatok húsát, lelkiismeretfurdalás nélkül.
2012. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Ki mondta neked,hogy az embernek húsra van szüksége?Semmi szüksége nincsen rá.A hús méreg.Minden formában.Egyébként ha a vágóhidak falai üvegből lennének,mindenki vegetáriánus lenne...Az állatokat tisztelni kéne,nem megölni!
2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Pedig az a helyzet, hogy az ember nem hobbyból eszik húst, hanem azért, mert szüksége van rá. Én is szívesen legelnék olcsón a réten, vagy enném a finom leveleket a fáról, ha ez elég lenne nekem.
2012. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Ma 15:43


Teljesen igazad van. De az emberek mindig is ettek és fognak is enni húst. És ha már meg kell halnia egy állatnak azért, hogy az ember jóllakjon, akkor törekedni kellene az emberiségnek arra, hogy a levágásra szánt állatok, amíg élnek, ne egy szűk ketrecben nyomorogjanak több száz társukkal, stb, hanem igenis szabadon, jó bánásmódban részesüljenek. De sajnos mindig is voltak és lesznek olyan emberek, akik előtérbe helyezik saját hasznukat, és a csirke, pulyka, sertés számukra csak egy pénzforrás.

Kérdező, az állatvédők nem az emberiséggel mennek szembe, hanem az állatokkal való kegyetlen bánásmóddal. A kettő nem ugyan az.

2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes a többmillió vegetáriánus is ember,mégsincs szükségük húsra.
2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
15:50, érdekes lenne mindezt elmesélni az eszkimóknak, akik ugyebár kényszerből, de kizárólag hússal élnek.
2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamivel keversz. Az állatvédők nem azt mondják, hogy ne együnk meg az állatokat, hanem azt, hogy feleslegesen ne kínozzák, bánjanak velük humánusan, ne romboljuk le rövidtávú érdekekből az élőhelyeiket, stb. Legalábbis a normálisabbja ezt szeretné elérni. A nem normálisakat viszont ne keverjük bele ebbe, azok leginkább az egész téma lejáratásában jeleskednek.
2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!