Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ide írogató magukat "állatv...

Az ide írogató magukat "állatvédők"nek tartó személyek nem érzik, hogy néha nagyonis átesnek a ló túloldalára?

Figyelt kérdés
Egy csomó jó válasz le van pontozva, nem értem, miért? Meg a bosszúval teli kommentek stb. Mire jó ez az "ugrálás"?
2012. aug. 31. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegnap is egy kérdésnél a legjobb válaszok lettek lepontozva, és nem csak szerintem voltak azok a válaszok jók.
2012. aug. 31. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha egy kicsit konkrétabban fogalmaznál, még érteném is a kérdést...
2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elegem van abból, hogy írok egy normális választ, nem káromkodom benne, nem vagyok bunkó, és az összes válasz 100%-os, kivéve az enyém. Pedig én nem csak 1 mondatos választ írtam, hanem bővebben kifejtettem, hogy mit csináltak rosszul, mit kellett volna, és lepontoztak, mint a szar. És miért? Nem tudom, de valaki megmagyarázhatná.
2012. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azokat nem értem, akik letépik a kérdező fejét, ha hobbi célra törzskönyves kutyát szeretne rendes tenyészetből, és nem menhelyit. Miért baj az, ha valaki jó idegzetű, egészségügyi szűrésekkel rendelkező ősöktől akar kutyát? Pont volt egy ilyen kérdés most, jól lehurrugták. Én voltam menhelyen önkéntes, mégis végül tk-es kutyám lett (magyar fajta). Sajnos bármilyen nehéz ezt beismerni, de ott rengeteg az instabil lelkű eb, többségük szocializálatlan. Persze, dicsérendő, ha valaki kihoz egyet, de miért kell megkövezni azt, aki olyan jellemű-küllemű-szőrű-méretű kutyát akar, ami az életstílusához, céljaihoz megfelel? Még ha nem is akar kiállításra járni vele. Azzal érvelnek, hogy van menhelyen is fajtajelleges. Ja, a természete, egészségügyi állapota meg lutri...
2012. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!