Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek ha az egyik szomszé...

Mit tegyek ha az egyik szomszédom (12 éves) állatokat kínoz?

Figyelt kérdés
3 macskámat ölte már meg, de nincs bizonyítékom ellene. Onnét tudom, hogy ő volt, hogy az unokatesója látta ahogy a macskámat a falhoz vágta, de nem meri elmondani senkinek (nekem is csak azért mondta mert jóban vagyunk) mert múltkor is nagyon megverte.

2013. jan. 1. 01:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
verd meg 1x.
2013. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
te is vágd a falhoz hogy nyekkenjen
2013. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Üss...
2013. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a szüleinek.
2013. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

itt csak az erőszak segít

de csak tettenérés esetén

2013. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindent nem tudsz tenni. A szüleinek valószínűleg hiába szólnál, mert vagy nem érdekli őket vagy még ha le is tolják érte, akkor is csinálhatja titokban tovább. Szerintem még a legtöbbre azzal mennél ha elhíresztelnéd róla, tudják meg minél többen. Ha már több embertől visszahallja, akkor tudni fogja, hogy tudják róla, így talán visszafogja magát. Meg a sok ember között, aki tudja, már inkább akad olyan ember, aki így vagy úgy, de jobban tud hatni rá, akiktől jobban tart.
2013. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem olyan átszállót kapna hogy még azt is elfelejtené hogy néz ki egy macska.
2013. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Verd laposra egy ásóval, aztán ha már úgyis a kezedben van az az ásó, akkor kapard el a r.hadékot a kert végében.

Ez a minimum amit érdemel.

2013. jan. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt ilyen szomszédom. 12-13 évesek lehettünk mikor megláttam mit művel a macskájával. Felkaptam egy botot, és jól elvertem vele. Sunyi kis féreg volt, persze nem merte otthon elmondani mi történt.
2013. jan. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen szomszédom,én asszem 13,õ 14 volt.Egy ideig azt vettem észre hogy a macskámnak mindig el van törve valamilye.

Egyszer mentem haza fociból,még teljes felszerelésben,mikor láttam hogy ez a kis idióta bántja a macskámat.Le dobtam a táskámat,oda szaladtam,és azzal a lendülettel,stoplissal le talpaltam a derekát.Hagytam hogy fel álljon,utána sípcsontvédõvel hasba rúgtam,majd kicsit fejbe térdeltem párszor.Utána mikor elesett megrugdostam,utána leköptem és mondtam neki hogy ha mégegyszer meglátom,nem kell hogy a macska is ott legyen,csak találkozzak vele,ott helyben agyon verem.Késöbb hallottam hogy megrepedt a dereka,betört az orra stb.Szerencséjére azt mondta a szüleinek hogy le esett a lépcsõn.

Szerintem te is verd agyon...

2013. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!