Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek ha az egyik szomszé...

Mit tegyek ha az egyik szomszédom (12 éves) állatokat kínoz?

Figyelt kérdés
3 macskámat ölte már meg, de nincs bizonyítékom ellene. Onnét tudom, hogy ő volt, hogy az unokatesója látta ahogy a macskámat a falhoz vágta, de nem meri elmondani senkinek (nekem is csak azért mondta mert jóban vagyunk) mert múltkor is nagyon megverte.

2013. jan. 1. 01:01
1 2
 11/20 anonim válasza:
90%
Tudod, hogy ő volt, valamit feltétlenül tenned kell. Az ilyen gyilkos hajlamot most kéne megállítani.
2013. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleinek/szüleidnek.Vagy hordd magadnál a telefonod,hogy levideózhasd,ha észreveszed,hogy állatokat kínoz,de én a helyedben azt csinálnám,hogy ha meglátom,akkor megfognám a nyakánál,és odaszorítanám a falhoz és beszélnék azzal a r*hadék fejével,vagy behúznék neki egy akkorát,hogy 8 napig kongana az az üres feje.
2013. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dress9dora ***** válasza:
100%
Erre csak egy megoldás van:verd agyon a r.hadék fejét
2013. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd szó nélkül , ha meglátod egyedül vagy akár társaságban(az úgy jobb lenne!) menj oda és teljes dühödből mond el neki hogy tudod mit tett és ha mégegyszer előfordul komoly következményekre számíthat...nekünk is ilyen szomszédunk van egy vén ló*asz ...egy időben minden macskánkat vagy megmérgezett vagy megölt és a kapunk elé fektette...a másik szomszédja kutyáját is lelőtte...egyszer elkaptuk és teljes hangerővel nekirontottunk hogy tudjuk mit csinál és ha nem szeretné a börtön hűvös vendégszeretetét élvezni akkor fogja a valagát bemegy a házába és ki sem mozdul onnan...azóta hál' Istennek nem történik már ilyen,de a rendőrség is azt mondta bizonyíték hiányában nem tud mit kezdeni...de ilyenkor nem értem mit várnak,kamerázzam le ahogy a kutyámat vagy éppen a macskámat ki tudja milyen embertelen módon megöli?!
2013. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BlackWolf ***** válasza:
100%

Fenyegesd meg a kis Ló*asz Jancsit hogy ha még egyszer hozzá ér a cicáidhoz,nagyon megbánja.Ha tovább csinálja,verd meg úgy hogy egy életre elmegy a kedve az állatkínzástól.Talán még a legyet se merné lecsapni.

Próbáld ki,100 % hogy abbahagyja a kis taknyos.

2013. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a többiekkel. és, ha normálisak a szülei, szólj nekik is. s terjeszd el, és szólj mindenkinek, hogy ha látják, azonnal fényképezzék le.
2013. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
videózd le, szólj a szüleinek, hogy csináljanak vele valamit, különben bajok lesznek.
2013. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
En tuti szanaszet vertem volna a redvas fejet.. 12 evesen ilyen szareletu, 10 ev mulva miket fog csinalni ...
2015. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
67%
Darabold fel és etesd meg a még élő cicákkal 😊
2017. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
nem mondták nektek, hogy az állatkinzás az büntetendő de a felbujtás és az önbíráskodás is az ...
2017. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!