Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Letezik olyan h maganhaznal...

Dizso kérdése:

Letezik olyan h maganhaznal menhelyet csinal valaki es ezert penzt kap? Mert nalunk van egy no es irtam is a kutyas oldalhoz mert meg gyult a bajom a no kutyaival ha erdekel valakit keresse meg. Szival van ilyen? Mert valamit beszeltek errol?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most te akarsz ilyen menhelyet? Nem értem.
2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szoval tobben jeleztek mar h kutyak aggreszivak ma pl reggel 5 nagytestu kutya rontott a keritesnek ovoda mellett lakik a no es mer mertem szolni lehurrogtak ey megketdeztek h minek 3-om gyerek stb kaptam hideget-meleget amiert feltem a gyerekeimet es az ocsem pedig volt ra esett h kiszoktek es az ovi teruleten voltak a kutyak vagy h haraptak meg embert a jegyzo nemtud mit tenni mehint levelet ir a nonek de ennyi..hatha itt kapok valaszt a kerdesemre h hova tudnek meg fordulni mielott nem lesz nagyobb baj.
2013. máj. 16. 18:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hanem h tenylegesen van- e ilyen
2013. máj. 16. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Előbb menj el szépen az iskolába és szerezd meg az érettségit, utána próbáld meg újra leírni.
2013. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önkéntes befogadoja valami menhelynek. Nem gondolnám, hogy lehet bármit tenni. Esetleg jelenteni állatvédőknek. De úgyse tesznek semmit ha a kutyák jól vannak tartva.
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek mert a boltbol hordja nekik a szaraz kenyeret es mikor nincsenek kint a kutyak akkor mind a 8 be van zarva a hazba. Es szerintem pont ezert ilyen vadak! Evek ota megy a cirkusz a kutyak miatt meg rendorsegi ugy is volt belole tobbszor kertuk h csinaljon valamit a jegyzo is tobbszor figyelmeztette de egyszeruen nincs kinek beszelni. Ezert kerdeztem h van- e ilyen h hazal menhely lejessen es h ezek az emberek kapnak- e ennek fejebe penzt.
2013. máj. 16. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
először is szerintem az nagyobb probléma hogy az íráshoz alig konyítasz, másodszor nekem is sok kutyám van mert befogadom azokat akiket a sok selejt hulladék embernek nem nevezhető DNS csökevény kidobálnak, és én is száraz kenyeret kapok sok embertől a kutyáknak de az nem azt jelenti hogy úgy ahogy van odaadom nekik! benedvesítem és elkeverem kutyakonzervvel vagy kenőmájassal így laktatóbb...lehet ő is így csinálja...addig amíg kerítés mögül ugatnak addig nincs baj ez a dolguk te meg ne menj a közelükbe és a gyerekeid se...jól teszi hogy tojik a fejetekre én is azt tenném az ő helyébe :)
2013. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pénzt meg nyugi, senki nem kap érte, hogy kutyákat befogad és nevel! Söt..
2013. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhhh....

A kutyas kategoriaban meg het kutya volt es ott ratok is engedte a kutyat....

Ott meg az volt a problema hogy nem akartal mashol elmenni a gyerekkel csak ott a.kerites elott.

Ahany kategoria annyi kerdes.

Javaslom azoknak a valaszoloknak hogy akik nem ertik ezt az egeszet az elozmenyeket elolvashatja a kutyak kategoriaban.

A kerdes vhogy ugy van :lehet nem jo helyen kerdezek,van egy no 7-8kutyaja van....

Igy kepben lesztek

2013. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Folytatódik :) Még most se értem a gondot..
2013. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!