Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz hogy alapítsak...

Mi kell ahhoz hogy alapítsak egy állat menhelyet?

Figyelt kérdés
Rettentően imádom a kutyákat, és mindennel amivel csak tudom védem őket.Így jött az ötlet hogy majd csinálok egy kutya menhelyet ha nagy leszek, de nem tudom hogy milyen iskolát kell elvégezni, meg mi kell hozzá, stb..:S Valaki aki esetleg sejt valamit ezzel kapcsolatban, leírná?? :)
2012. dec. 10. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ehhez nem iskola kell (mármint úgy értem, hogy nem egy konkrét végzettség), hanem baromi nagy tőke.
2012. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen iskola nem kell ehhez. Ami kell.

1. Hatalmas terület ami a tied.

2. Rengeteg pénz

Ha mindkettő megvan akkor jöhetnek az engedélyek, épületek építése.

Alkalmazni egy állatorvost aki vagy mellékállásban vagy önkéntesként hetente többször elmegy dolgozni a telepre. Alkalmazni önkéntes dolgozókat akik nem várnak el fizetést, de szívvel-lélekkel dolgoznak... ennyi..

2012. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Több 10 millió forint, és hajrá, lehet kezdeni....


[link]

2012. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Kell hozzá pénz, pénz, még több pénz és pénz is kell hozzá... Ja, a pénzt említettem már?
2012. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak a pénzhez tudok hozzászólni. Kell egy telek, épület (iroda, mosdó, öltöző, kezelő, műtő) épület a macskáknak, karantén helység cicáknak, kutyáknak, rengeteg sok kennel, mindenbe felszerelés; rongyoknak, kajának, kutyafelszereléseknek külön, rágcsálómentes helyiség. Kell egy kocsi a mentéshez, fuvarokhoz. Rengeteg sok támogató külföldön és belföldön is. Beteg, sérült kutyák ápolása havi 100-200 ezer forint. Ezen felül az ellátás. Ehhez rendszeresen havi több 100ezres bevétel kell. :)
2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!