Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem szeret a törpenyulam?

Nem szeret a törpenyulam?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam egy oroszlánfejű törpenyuszit, Mollynak hívják, kislány, most ugye 7 hetes. Nagyon aranyos, a kezemből eszik, meg néha hagyja magát simizni is, de mikor kiengedem, teljesen megbolondul, igazából le se toj, nagyon ritkán jön oda hozzám, akkor megszagolgat, de megy is tovább. Van egy saját lekerített része, de mindig azt nézi, hol lehet meglógni. nem szeret kicsit sem?:(

2013. máj. 17. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
viszi a kiváncsiság:) csak körbenéz!:) még fiatal tele van energiával:)
2013. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akármekkora helyen is tartod, mindig meg akar majd lógni. Amikor megvettem a nyuszimat 2 éve, egy 10 nm2-es szobában laktam vele. 1 Év múlva költöztünk, és egy 20 nm2-es szobából is kíváncsian kutatta a kiutat, amikor már megszokta, és kellett keresni valami újat. Most megint költöztünk, a nappali kb 28-30 nm2, padlószőnyeggel, igazi édenkert az ő számára :) 2 ajtó van, 1 az előszobába vezet, 1 a hálóba, de ha észreveszi, hogy bármelyik is csak résnyire nyitva van, nem érdekli semmi más, még a kaja se, csak, hogy ő átjusson az ajtón :D Szóval menni mindig akar majd, ez biztos, mert borzasztóan kíváncsi, mintent tudni akar, mindent látni kell, meg kell szagolni stb. A nyuszik már csak ilyenek.

Amúgy nem tudom, mit vársz, hogy 1 hét után majd mindenhová követni fog meg ilyenek. Így is nagy szó, ha ennyi idő után már magától odamegy hozzád, meg simizheted. Csak így tovább, és akkor hamarosan lesz egy nagyon ragaszkodó, levakarhatatlan kis szőrgombócod :)

2013. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy nem azért szökik a nyuszim, mert nem bírja a fejem:)
2013. máj. 18. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
az én nyuszim még életében semmilyen kísérletet nem tett a szökésre.
2013. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból hagytam hogy kimenjen az előszobába (persze előtte nyúlbiztossá tettem:)) körbeszaglászott és visszajött:)) lefeküdt a szoba közepén pihizni:)
2013. máj. 19. 10:47
 6/6 anonim válasza:
Csak kiváncsi:)
2013. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!