Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Végig nézitek ezt a videót?

Végig nézitek ezt a videót?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lCpufxBhDTE


Én nem,többször elfordultam megtörölni a szemeim,ritka,érzelem megmozgató videó,semmi erőszak.

Tanulni lehet belőle.


2013. jún. 21. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Engem nem mozgatott meg annyira. "Ismerem" ezt a kutyát, a tv-ben is mutatták hogy milyen szörnyűségeket csináltak vele, többször összeverték, megégették, éheztették volt hogy szinte halálra kínozták de megmenekült és ennek a történetét mutatja be,a megmentését.

Ez valahogy jobban megmozgatott:

[link]

Ahogy egy macska próbálja felébreszteni a halott társát, aztán mikor észreveszi hogy nem él próbálja elvinni, és nem akar elmenni mellöle, mintha gyászolná, szörnyű :'(

2013. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha kutyáról van szó, tuti nem nézem meg. Nem tudom, miért, de ha egy kutya szenvedését látom, totál kikészít, pedig simán megnézek olyan videót, amin embereket kínoznak (persze őket is sajnálom). A macska az meg csúnyán fog hangozni, de olyan 'fogyóeszköz'. Sosem volt olyan kötődése az emberhez, mint egy kutyának, és nem is lesz. Bár különösebb problémám nincs velük, de jobban el tudom fogadni, hogy fiatalon meghalnak (mérgezés, kutyák, autók stb.)
2013. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt nem a kutya szenvedéséről van szó hanem épp a megmeneküléséről. Illetve ha az emberek szenvedéséhez/halálához van gyomrod akkor ajánlom ezt az oldalt(elég ha csak belenézel): [link]

A linkelt vidimben pedig macska-macskával való "viszonyt" és köztük lévő érzelmeket mutatja be, az tény hogy az emberekhez nem kötődik annyira(ez is inkább a vadságára utal) de egymás közt sztem lehetnek kötődések, érzelmek, ha nem is így van de én így gondolom.

2013. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linkelt oldalt, de nem néztem bele, mivel nem szeretem mások halálát/ szenvedését nézni, csupán nem okoz különösebb kellemetlenséget (persze nem élőben, úgy tuti más lenne!). Biztos túl sok minden olvastam a történelemről, és egyszerűen nem ráz meg igazán semmi.
2013. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
A macskás videó nagyon szomorú volt.:((
2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó volt látni a kutyusokat hogy ismét biznak az emberekben. A cicás videót nem lehet sírás nélkül végignézni :(
2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
EZT NÉZÉTTEEETKKK: http://www.youtube.com/embed/fpx5x3ks_qw?feature=player_embe.. frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is van 2 macskám az egyik olyan hogy eszik miután jól lakott úgy elszalad meg sem lehet fogni... ha hallja hogy hozom a kaját már egyből jön.. a másik viszont olyan hogy kajálás után is odajön hozzám és ott fekszik az ölemben még a kaját is otthagyja hogy jöjjön utánam.:)
2013. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Most nem azért mondom, de ez most hogy kapcsolódik a témához?
2013. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak szóba jött hogy a macskák mennyire nem kötődnek az emberhez
2013. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!